Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha kirúgnak, abból származik...

Ha kirúgnak, abból származik valami hátrányom a későbbi munkakeresésben?

Figyelt kérdés
2023. júl. 11. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy az indok és az sem, hogy maradni akarsz e ugyanazon a területen továbbra is. Legtöbb szakma egy kicsit belterjes, előfordulhat, hogy valaki ismer valakit aki már hallott rólad és megelőz a híred, így máshol esélyt sem kapsz. Nyilván nem lehet megmondani, hogy a te esetedből mi lesz, mert nem sok információt osztottál meg. Egy kirúgás nem azt jelenti, hogy papírod lesz arról, hogy a munkáltató ... indokkal megvált tőled. Sokminden ki is magyarázható. A szóbeszéd sem mindig mérvadó, de előfordulhat, hogy épp olyasvalaki tud rólad "terhelő" információkat, akinek adnak a véleményére.
2023. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak sima irodai adminisztráció volt csak nagyot hibáztam. Mindig én mondtam fel, nem tudom, milyen kilépő papírt kapok majd.
2023. júl. 11. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kérnek ilyesmit az előző helyről. Nincs már munkakönyv.
2023. júl. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Ha egy hiba miatt kirúgtak, jobb is, ha nem kell velük dolgozz.
2023. júl. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

A főnököm:

"Csak az nem hibázik, aki nem akar hibázni."

"Táppénzre csak az megy aki beteg akar lenni."

2023. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De hülye főnököd van


Köszi a segítséget :)

2023. júl. 11. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

5: "Beteg dolgozó nincs, csak lógós és sumák."


Kérdező: Ha nem viselkedésbeli problémák miatt rúgnak ki, fegyelmivel, akkor valószínűleg nem lesz gondod a keresgéléssel.

2023. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 - ösnek!


A főnököd egy f@sz!


Attól függ, miért rúgnak ki.

Állásinterjún meg szokták kérdezni, hogy mi volt a gond az előző helyeddel, nem ritka, hogy fel is hívják a volt munkahelyedet.

jan. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!