Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitévő legyek??

Mitévő legyek??

Figyelt kérdés
Röviden annyi lenne hogy 2 naposan már műtöttek és szívritmus szabályzóm is van 1998 óta de asztalos szakmával. Az orvos eltiltott az asztalos szakmától mert nehéz,utána dolgoztam egy víz és fűtésszerelőnél és eltiltott tőle az orvos mondván hogy ne menjek magasba és ne használjak elektromos gépeket mert ront a pacemaker és szívem állapotán. Viszont egy tüzépen vagyok most ahová színtén nem vesznek így fel csak addig amíg van forgács amit le kell rostálni hogy még tisztább legyen...Akárhová megyek elmondom a problémát és elküldenek...Jogsim sincs...Nem tudom mit tegyek...Hiába vagyok beteg sok egészséges embert hatszor kidolgozok...
2023. júl. 21. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

kérd ki még minimum 2 másik orvos véleményét is.


Apámat eddig az elmúlt 10 évben 3x diagnosztizálták félre. már azt se hiszem el az orvosoknak, amit kérdeznek. Ha 3anugyanazt állítják, akkor elhiszem.

2023. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont egy tüzépen vagyok most ahová színtén nem vesznek így fel"

Elemezzük ki. Most akkor dolgozol ott vagy nem?

2023. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj tovább, de olyan szakmát válassz, amiben majd dolgozhatsz ezzel a betegséggel.
2023. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen dolgozok de csak addig amíg van mit rostálni, az kb még 1-2 hónap...
2023. júl. 21. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél asztalos és gyárts kisebb bútorokat megrendelésre!
2023. júl. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mármint? Mert arra gondoltam hogx ilyen cipős szekrényeket meg ilyeneket lehetne csinálni
2023. júl. 22. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem leszek népszerű ezzel a válaszommal, de én simán letagadtam orvosi alkalmasságin a betegségen (1-es típusú cukorbeteg vagyok), mert különben nem lettem volna alkalmasnak nyilvánítva.

Pedig kordában tartom, és teljesen egyszerű kezelni, ha nem eszek, mert nincs időm, nem probléma, ha van időm enni, akkor arra is van, hogy utána 2 perc alatt beadjam magamnak az inzulint. Ha mondjuk kihagyok egy étkezést - mert előfordul - akkor nyilván inzulint se kell beadnom, szerintem sokan itt cseszik el, hogy azt hiszik, hogy minden körülmények közt kötelező adott időben enni, és inzulint beadni, pedig nem. Semmi nem történik, ha kihagyod az ebédet, és az ebédhez tartozó inzulint is.

Te ismered a tested, te tudod, mi az, amit el tudsz vállalni, mi az, ami neked belefér. Illetve, ha a jelenlegi dokid a a széltől is óvna, te meg ebben nem vagy partner, akkor lehet, hogy érdemes lecserélni egy olyanra, aki ellát jó tanácsokkal arra, hogy hogyan tudsz kiteljesedni a szakmádban a betegségeddel együtt élve.

2023. júl. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!