Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire nagy baj, ha nem...

Mennyire nagy baj, ha nem beszélgetek a kollégáimmal?

Figyelt kérdés
Annyira alapból nem vagyok szociális, ráadásul eddig full home officeban voltam és imádtam, de a pénz miatt váltottam, most már bejárok. Egy hónapja vagyok itt, de úgy érzem, nem tudok beilleszkedni. A legtöbb kollégám középkorú férfi, én pedig fiatalabb lány vagyok, kicsit mintha le is néznének. Nem szólnak hozzám, ha én sem hozzájuk.
2023. aug. 1. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mások szemében könnyebben meglátja az ember a szálkát, saját magában az ember a gerendát sem találja meg. Én mindenkivel szoktam kommunikálni, normálisan viselkedni, de mivel a munkahely kevés megélhetést biztosít a munkavállalók/főnökök számára, emellett szimpátia alapján ítéli meg a helyzetek fontosságát, nem fordít energiát a helyzetek fogadására és kezelésére, így azt történhet az emberrel, amit csak akarunk, mivel a toxikus talaj kedvező minden probléma számára. Mindig van egy kifogás, hogy miért ne legyen önmaga az ember, én erre nem vagyok vevő…
2023. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Bajnak nem baj, viszont lehet később ezért rúgnak majd ki, mivel "kilógsz".
2023. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg nem vagyunk a kollégáid, szóval nem tudhatjuk.
2023. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Bajnak most még nem baj, még csak egy hónap telt el. Az is lehet, hogy még kíváncsiak, hogy dolgozol, mennyire állód meg a helyed a munkában, illetve szakmailag stb.

Ha ők már összeszokottak, akkor nyilván nehezebben fogadnak el, főleg hogy főként férfiak.

Esetleg ők sem beszélgetnek egymással, egymással is nagyon távolság tartóak, akkor viszont ilyen a munkahelyi légkör.

Tudom nehéz, de azért próbálj valahogy beileszkedni egy minimális szinten nehogy azért küldjenek el mert nem vagy odavaló.

Még csak 1 hónap telt el még van időd oldódni a környezetbe.

2023. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

Vannak introvertáltak. Vannak konfliktuskerülők. Vannak, akik a saját dolgukkal törődnek. Vannak. Nincsen velük semmi baj.

2023. aug. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból az is lehet h te nő vagy ők meg férfiak kevesebb a közös téma s még fiatalabb is vagy. Sztem ezzel semmi gond nincsen, én is dolgoztam férfiak között néha elbohóckodtunk de nem vittük túlzásba a beszélgetést. Mindig olyan téma volt amihez nem tudtam s nem is akartam hozzászolni🙂kocsik, szerelés, politika, s természetesen a nők😀most erre mit mondjak osztottam volna meg veluk h épp fodraszhoz megyek, vagy egyéb csajos témák? Tiszteltek mint nőt s ekként is bántak velem elfogadtuk h ennyi férfi között nem könnyű nőként lenni. Mégis szerettem köztük dolgozni, néha hiányzott egy egy csajos kávézós cigiszünet de hát ez van helyette hallgattam a hétvégén kicseréltem procceszor témát😃szóval ne keseredj el nincs gáz. Ferfiak kozott amúgy a legjobb dolgozni. A ferfi fonokoket tudom csak elfogadni🙂
2023. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként 3 nővel vagyok egy irodában.

Én 44, ők 25, 42 és 54 kábé. Én többdiplomás vagyok, a fiatal pályakezdő leány egy diplomás, a másik két asszony érettségizett. Engem ez nagyon nem zavar vagy érdekel, de sokszor érzem, hogy őket frusztrálja kicsit. Bérfeszültséget is okoz, mert kábé ugyanaz a munkánk, a besorolásunk miatt meg más a bér.

Inkább meg sem nagyon szólalok.

:D

2023. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!