Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális magatartá...

Szerintetek normális magatartás ez egy takarítótól?

Figyelt kérdés
Édesapámék nyaralni mentek én pedig a közelben lakom ezért megkértek hogy etessem a kutyáikat. A házba is bementem erre az fogadott hogy az órabérben dolgozó takarítónő félbehagyta a munkáját, felsőjét, papucsát és zokniját a konyhaasztal mellett hagyta, a teraszon egy sparos szatyorban mosatlan fehérneműk, a konyhapulton két mustáros tányér tehát valakivel ettek, a hűtőben egy virsli és egy pohár víz emelett szemét a tűzhelyen a takarítószerek, eszközök szana szét a lakásban. Mi a véleményetek erről?
2023. aug. 3. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Lényegtelen mi a véleményünk. Te mit tettél, az számít.
2023. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Csendben ott hagytad vagy kinyitottad a szádat, h ez nem okés?
2023. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Lefotóznám ezeket mind és amint apámék hazajönnek a nyaralásból, megmutatnám nekik. Az ő házuk, ők döntenek a továbbiakról. Ha az én házam lenne, biztosan megválnék a takarítótól, arra biztosan nincs engedélye, hogy a távollétemben valakit csak úgy odavigyen és ott zabáljanak.
2023. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Tisztaságot hagy maga után vagy nem? Ha nincs otthon a gazda, akkor nem lehet órabért számolni, mert fogalma nincs, csak darabbért. Tiszta a lakás-nem tiszta a lakás. Mire hazajönnek, nem lesz ott a zoknija. Takarítás közben a takarítószerek szanaszét vannak, csak mondom, merthogy használják őket. A mosatlan fehérneműs szatyorról mondjuk nem tudom, honnan van információd, kiszedted a tartalmát a más szatyrának?
2023. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha nem tesz kárt a házban/dolgaimban és tisztaság lenne, mire hazaérek. Tőlem aztán használhatná a jakuzzit is, meg partizhatna, ha mindent szépen rendbetesz, mielőtt hazaérek.
2023. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

2-es: nem volt ott a takarítónő, ha ott lett volna egyértelműen szólok

4-es: nyilván nem nyúltam más szatyrának tartalmához, rá volt rakva a szekrényre amiben a kutyatáp van és láttam.


Én azt gondolom hogy nem azért van takarító hogy mikor nincs otthon a tulaj a tányérjából egyen és a mosógépében mossa a szennyesét.

2023. aug. 3. 12:09
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Igen ez így működik.
2023. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Mi van ha, amit találtál azt apádék hagyták ott és takarító meg ártatlan?
2023. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hétfő reggel nem volt ott, szerda délutánra került oda
2023. aug. 3. 12:49
 10/21 anonim ***** válasza:
41%

És ha egész nap takarít mert pl ablakot is mos+messze lakik hazamenni ebédelni, akkor haljon éhen? Majd elmosogat maga után. Lehet segített neki takarítani valaki családtag.

Amíg megcsinálja a dolgát, addig semmi közöd hozzá. Apád vette fel, ha neki okés, akkor jó. Kotnyeles vagy! Nagyon gáz!

2023. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!