Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális magatartá...

Szerintetek normális magatartás ez egy takarítótól?

Figyelt kérdés
Édesapámék nyaralni mentek én pedig a közelben lakom ezért megkértek hogy etessem a kutyáikat. A házba is bementem erre az fogadott hogy az órabérben dolgozó takarítónő félbehagyta a munkáját, felsőjét, papucsát és zokniját a konyhaasztal mellett hagyta, a teraszon egy sparos szatyorban mosatlan fehérneműk, a konyhapulton két mustáros tányér tehát valakivel ettek, a hűtőben egy virsli és egy pohár víz emelett szemét a tűzhelyen a takarítószerek, eszközök szana szét a lakásban. Mi a véleményetek erről?
2023. aug. 3. 11:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az a gáz ahogyan felfogjátok ezt páran. A takarító nem lakik messze egyáltalán, de ha így is lenne mosogasson el maga után és ne hagyja úgy 3 napra az ételmaradékos tányérokat a konyhában. Nem vagyok kotnyeles csak felbosszant az ilyen. Kedves utolsó, te gondolom teljes nyugalommal reagalnal mindenre, amit leirtam.
2023. aug. 3. 18:20
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Nekem fura kissé, hogy a takarítónak kulcsa van a lakáshoz. Egy irodához még oké, de egy magánlakáshoz minek? Amikor még a szüleimnél laktam, hozzánk is járt egy időben takarító, de fel sem merült, hogy kulcsot kapjon, vagy hogy egyáltalán olyankor jöjjön, amikor mi tartósan távol vagyunk. Nyaralás alatt minek takarítani, úgysem koszol senki.

De ha már kulcsa van: ha máskor is megengedett (kétlem, hogy igen), hogy használja az ott lakók edényeit, mosógépét, odavigye a személyes ismerősét bandázni, akkor rendben van a mostani is. Ha nem, akkor nem. Én egy ilyen eset után közölném vele, hogy köszönjük az eddigi munkáját, de ilyen magatartás nálunk nem megengedett, többet nem kell jönnie.

2023. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező takarítót tartani.
2023. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Én is takarító vagyok. 3 kuncsaftom van. Mindegyikhez van kulcsom. Ök nincsenek otthon.

Nem is mennék olyan helyre, ahol nem adnak kulcsot. Ez bizalmi kapcsolat.

2023. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Általában mindenki akkor rendeli oda a takarítót, mikor nincs otthon, hogy ne legyenek egymásnak útban. Nyaralás alatt különösen jó, ha akkor takarít, mert meg tudja locsolni a vorágokat, szellőztet, látja ha esetleg valami baj van, csőtörés, stb..

Nos, hogy akkor hogy menjen be, ha nincs otthon senki? Másszon be a kulcslyukon?

2023. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kulcsa lehet, de arra használja amire kapta. Végezze el a munkáját és menjen el.
2023. aug. 3. 23:26
 17/21 anonim ***** válasza:
31%
Aki olyan burzsuj, hogy mással takaríttatja a sz.rát arra is legyen pénze, hogy a láblógató felárat kiperkálja.
2023. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
13-as, szerinted a takarító tartással együtt jár minden amit leírtam? Nem tudom, hogy direkt az a célod hogy az ellentétét mondd amit én vagy csak simán valamit teljesen máshogy értelmezünk
2023. aug. 3. 23:47
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális.Menj fel többször, ha tudsz készíts fotókat, ha lesz még ilyen eset, illetve ha ott találod beszéld meg vele.
2023. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gondolom, azóta már újra voltál. Még mindig ott van a mustáros virslis tányér meg a zokni?
2023. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!