Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltás, lefoglalt...

Munkahelyváltás, lefoglalt dolgok. Ti jeleznétek előre?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy munkahelyet kell keresnem most, nem számítottam erre korábban. Van egy októberre lefoglalt utunk Spanyolországba, péntektől keddig, tehát 3 nap szabit érint, illetve januárra egy wellnes, az is 2 nap szabit érint. Ki is vannak fizetve nagyrészt. Ilyenkor már az interjún jeleznétek vagy hogy szokás?
2023. aug. 4. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy.
2023. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Illene az interjún jelezni. Még mindig jobb, mint bukni a nyaralást, mert nem engednek el.
2023. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
ezek piti dolgok, nem jelezném, csak miután felvettek
2023. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a januári szabi nem releváns még, csak az októberi. Az is lehet, hogy úgyis csak utána kezdenél.
2023. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, egyik sem biztos, hogy problémás lesz, csak előre gondolokod.
2023. aug. 4. 12:29
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én is úgy érzem korrektebb már az interjún jelezni, mert ha úgy vannak vele, hogy olyan nagy probléma, akkor inkább ne vegyenek fel.
2023. aug. 4. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem tavaly pont így járt. Munkahelyet váltott, rá egy hónapra volt a nászút. Azt hiszem, már a második körös interjún jelezte, hogy házasodik, nászút kifizetve, megkérdezte, hogy elengedik-e. Gratuláltak és megkérdezték, mikor menne és hány napra, menjen csak nyugodtan. Ennyi. El is mentünk, semmi gondot nem okozott.
2023. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne akkor mondd, mikor már felvettek, szerintem is korrektebb előtte mondani, főleg, hogy te hetekkel/ hónapokkal előtte tudod már ezt. Én is akkor árultam el, mikor az interjún arról beszéltünk, hogy mikor tudnék kezdeni. Ha a próbaidő idejére eset egy utazás, azt megmondtam. Nem volt belőle gond :) meg eleve nem ezen szokott múlni, hogy felvesznek vagy sem.
2023. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelezném, úgy is szoktam. Eddig szinte sose volt gond belőle.
2023. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelezd
2023. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!