Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan írhatnám meg 47 éves,...

Hogyan írhatnám meg 47 éves, 4 gyerekes anyukaként?

Figyelt kérdés
47 éves, 4 gyerekes anyuka vagyok. Utoljára 98-ban dolgoztam. Mivel felnőttek a gyermekeim, ezért szeretnék elkezdeni dolgozni, és szeretném a segítségeteket kérni az önéletrajz írásában. Mit írhatnék erre az időre, hogy ne gondoljanak semmi rosszat a munkáltatók?

2023. aug. 18. 09:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat.
2023. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Mégis mit csináltál 25 éven keresztül? Háztartásbeli voltál?
2023. aug. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 Igen.
2023. aug. 18. 09:17
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leírod ezt. Plusz a végzettséged, iskoláidat.
2023. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%

Huh ez kemény menet lesz, nekem 2 èvet is fintorogva néztek , amikor is ràkos beteg csalàdtagom àpoltam.

De hàtha szerencséd lesz. Ne hazudj az öszintesèg fontosabb nah meg úgyis kiderül ...

2023. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Hát ezen max úgy tudsz segíteni, hogy szépítésként beleírod, ha adminisztráltál a férjed cégében vagy ilyesmi.
2023. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg elment melletted a világ. Ma már nagyon gyorsan kell dolgozni a 25 évvel ezelőtti állapotokhoz képest. Rengeteg programot kell tudni használni minden munkához és angolul is már szinte mindenhol tudni kell. Ezért azt gondolom, elsőre ne legyél csalódott ha nem vesznek föl olyan helyre amire 25 éve alkalmas voltál. Legyél kitartó, ne add fel.
2023. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Akkor leírod ezt."

Hogyan?

Gyermeknevelés 1998-2023?


"Huh ez kemény menet lesz, nekem 2 èvet is fintorogva néztek , amikor is ràkos beteg csalàdtagom àpoltam."

Szuper...:\


"Hát ezen max úgy tudsz segíteni, hogy szépítésként beleírod, ha adminisztráltál a férjed cégében vagy ilyesmi."

Arról kérhetnek papírokat?


"Rengeteg programot kell tudni használni minden munkához és angolul is már szinte mindenhol tudni kell."

Milyen programokat kell tudni használni, kérlek írnál néhányat?

2023. aug. 18. 09:49
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Uhhh. Nehéz lesz.

Inkább tanulj először. Nyiljon ki a világ, mert alapvető dolgokkal nem vagy tisztában. Ezt nem fogják sajnos tolerálni.

2023. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Mi a végzettséged? Valami pénzügyi, azért írtad kulcsszónak?

Azelőtt milyen munkakörökben dolgoztál? Milyen pozíciókat keresel most?

Talán ezeket ismerve jobban tudna valaki ötleteket adni.

2023. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!