Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek emberi bolhák ellen?

Mit tegyek emberi bolhák ellen?

Figyelt kérdés

Elvileg igényes munkahelyen dolgozok. Sokáig egy cigány sem dolgozott. Most felvettek vagy 6-ot. Sajnos ezen a héten dolgoznom kellett velük. Észre vettem, hogy viszket a bokám.Van légkondi a munkahelyemen, de én akkor is minden nap lezuhanyzok ott is és otthon is. Nyáron otthon plussz vagy 3-szor is. Apró csípések, de szerintem bolha. Csak a bokámon.

Vettem levendula olajat azzal magamat és az ágyamat csepegtetem, de még mindig keletkeznek újjabb csípések.


Szerintem nem jó ez a levendulázás. Tán veszek bolhanyakörveket a bokáimra.


De a főnökömnek közöljem? Közöljem vele h bolhás lettem tőlük és nem akarok velük dolgozni?


Megkérdeztem mindet és nincsen állataik. Szerintem emberi bolha.



2023. aug. 26. 20:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ok vakaroznak?

Nem szunyogcsipes?

2023. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Te olyan buta vagy, hogy arra szavak nincsenek.....

Egy tipikus elnyomott proli!

Mondom ezt neked magyarként!

Szánalmas, nyikhaj kis sunyi, remegős szájú bohóc lehetsz!

Elmondom neked, hogy a legjobb gyerekkori barátom cigány, és legalább olyan tiszták és igényesek mint mi magyarok.

Nagyon negatív tapasztalataid lehetnek a cigányokkal, ezzel csak az a gond, hogy gyk-n tolod a kamu szöveget, a valóságban meg te magad mutatnál a kukára amelyikbe bele dobjanak 😂😂😂😂😂

2023. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

tuti h nem szúnyog csípés!


a szúnyog sztem a combomat, karomat szoktak megcsípni és most is topban és rövidnadrágban vagyok.


azok mindig vakaróznak, többször nyúlnak magukhoz, mint amit dolgozni kéne.

2023. aug. 26. 20:23
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Ez elég gáz. Sajnos ha van utánpótlás akkor tehetsz bármit. Amúgy nincs állati vagy emberi, a bolha ugyanaz.
2023. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
lehet h hazudnak h nincsen állataik. de az biztos h butriból jönnek.
2023. aug. 26. 20:24
 6/20 A kérdező kommentje:

nem hazudok.

nem, nem volt semmilyen tapasztalatom egy cigánnyal sem. mindig igényes munkahelyeim voltak. iskoláimban, ahol jártam ott sem volt egy cigány sem.

csak azt tudom h rémes környezetben élnek. ahogy kinéznek...


azért írtam ide ki, mert az ismerőseimnek nem akarom mondani. nehogy ehhez hasonló belém kötések legyenek.


ennyi.

2023. aug. 26. 20:27
 7/20 A kérdező kommentje:
ha nem tudod a választ a kérdéseimre, akkor ne írj!
2023. aug. 26. 20:28
 8/20 A kérdező kommentje:
biztosan te tolod a kamu szövegeket...
2023. aug. 26. 20:29
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
A helyesírásod azért annyira nem igényes...
2023. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg másokat is a munkahelyen, hogy nekik van-e ilyen problémájuk! Biztosan dolgoznak mások is velük. +óvatosan a főnök felé is kommunikálni kellene a dolgot, de alapvetően nem vádaskodva senkire!
2023. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!