Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más munkahelyen is kinézik az...

Más munkahelyen is kinézik az olyan embert, aki a magánéletében magányos?

Figyelt kérdés

Én sajnos ezt tapasztalom. Nincsen párom, barátaim sem nagyon. Nagyrészt otthon vagyok meg dolgozok.

A munkámat becsülettel elvégzem. Csak nem lógok el napokat kamu indokokkal, mert nincs miért.



2023. szept. 1. 15:32
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

#8: Robotként? Az milyen?

De úgy voltam vele, ha nincs mit csinálnom szabi alatt, mit üljek otthon egyedül.

Tudom hülye helyzet, de hát ez van.

Nem vagyok amúgy megkeseredett ember, csak elvagyok csendben magamban.

2023. szept. 1. 16:22
 12/39 anonim ***** válasza:
77%
Én eddig is nyugodt voltam. Engem folyton piszkálnak. Ha egy férfinek nincs nője, úgy kezelik, mint egy leprást kb. Persze nem mindenki, de mindig van egy hangadó.
2023. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
18%

9, mmmilyen helyen dolgozol te?:D

Egyrészt már ott elakadt a dolog, hogy... többet vagy ott, mint otthon? Mégis mi a francért?:D Az emberek többsége nem 12 vagy 12+ órában dolgozik.

A felsorolt kérdéseidért mindegyikéért meg kb jár a főnöki elbeszélgetés, egyben meg kb az instant kirúgás:D


Srácok, ne odlgozzatok prosztó, fos helyen, csak fenntartjátok ezeket a rendszereket!

2023. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
69%

11, hát mit cisnálj szabi alatt?

Mit cisnálsz munka után? Mit cisnálsz a hétvégéken?

2023. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
49%
8 órát heti öt-hat napot. Beutazás napi egy-egy óra. Alvás otthon nem számít. Tehát az idő nagyrészét melóban vagy.
2023. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#14: Házimunkát meg kint vagyok a kertben, főzök, netezek, olvasok. Semmi érdekeset.


#12: Te se vagy különb ha azt hitted rám, hogy férfi vagyok és megkérdezted "láttál-e pinát"? Ilyeneket miért kell amúgy akárhol is kérdezni?

2023. szept. 1. 16:28
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

15

Heti 5 napnál, napi 2 óra utazásnál heti 50 órát töltesz munkában, vagy ehhez köthető utazással, és 64et otthon. Már ha az alvást nem számítjuk, amit amúgy miért is ne kéne számítani, de mindegy.

Heti hat napnál már igne, fordul a kocka, de ne dolgozz heti 6 napot, azt nem hívják életnek.

2023. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
76%
16, hát akkor esetleg keress egy hobbit amiben valami örömödet leled és úgy érzed ad valami értelmet az életnek, nem csak eltelik.
2023. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező nem én kérdeztem tőled hogy láttál már pinát, hanem ezeket szokták kérdezni te kis csacsi.
2023. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ilyen.
2023. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!