Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként mit csinálnátok, ha...

Főnökként mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy az egyik alkalmazottatok évek óta a feleségetek szeretője?

Figyelt kérdés
Részemről elméleti kérdés.🙂 Esetleg leírhatjátok, ha valamelyik oldalról már tapasztaltátok a dolgot, vagy tanúi voltatok ilyennek.

2023. szept. 17. 12:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
57%

A feleség a csábitó és nem az alkalmazott, õ csak kihasználta a helyzetet.

Viszont a feleségnek tõbbet ér egy alkalmazott,mint egy fõnök.Tudod szokott ez igy lenni.

2023. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 BlackSword ***** válasza:
100%
Mivel nincs, ismétlem nincs olyan ember, aki nem vét hibát munka közben, így nem nagy dolog bárki munkájában hibát találni... jegyzőkönyv, újabb hiba jegyzőkönyv, fegyelmi, stb, stb... ki van rúgva... egyébként is bomlasztja a csapategységet...
2023. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
78%

#10: jössz megint a végkielégítéssel, mintha járna mindenkinek, pedig több év után jár csak, ráadásul nem egy elképesztő összeg alapból.

Másrészt ebben a helyzetben jogosan merül fel az összeférhetetlenség, és mivel a helyzet megvalósításában a beosztott aktívan részt vett, ezért ezért ez önmagában elég indok lehet a felmondásra

2023. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
13: Idézet a kérdésemből: "ÉVEK ÓTA a feleségetek szeretője?"
2023. szept. 17. 12:54
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

#14:

1. azt nem írtad, hogy évek óta ott is dolgozik

2. három év munkaviszony után (ami már értelmezhető úgy, hogy az illető évek óta ott dolgozik) egy(!)havi távolléti díj. Ezt miért ne tudná kifizetni a munkáltató?

Ez olyan fantasztikusan sok, hogy ne érné meg a munkavállalónak más alternatíva? Pl. közös megegyezés során kapott kéthavi, munkából felmentve felmondási idő?

2023. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
31%
Válás, és új munkahely keresés
2023. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 L.. István ***** válasza:
84%
#16: Nehogy már én keressek új munkahelyet, mert az asszony megcsalt a beosztottammal. Kirúgatnám valami jó kis aljas, sunyi módon, hogy ne is tudja meg, hogy nekem "köszönheti", aztán meg mehet az asszony is.
2023. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

15:


1.Nem írtam, mert szerintem teljesen egyértelmű. Senki nem lenne olyan hülye, hogy elmegy dolgozni egy olyan helyre, ahol a szeretője férje lesz a főnöke. Az inkább esélyesebb, hogy már ott van, és utána ismeri meg a felettese feleségét.


2. De ha mondjuk 10 éve ott dolgozik, akkor már háromhavi végkielégítés jár. Azt már azért esélyes, hogy a munkáltató esetleg el akarja bliccelni.

2023. szept. 17. 13:30
 19/55 anonim ***** válasza:
67%

#17: Hát nézőpont kérdése. Nem a csaló miatt váltanék, hanem azért, mert ezt mindenki más is megtudná és mások úgy ítélnének meg, ahogy.

(Mondjuk nekem nem okozna különösebb problémát legalább olyan jó munkahelyet találni, mint a mostani. Akire ez nem igaz, azt meg tudom érteni, hogy inkább nekiáll ott kapálózni, ahol van). Másik, hogy attól nekem miért lesz jobb, hogy valaki mást kirúgtam?


#16

2023. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
19: Milyen megítélésre célzol? Hiszen ebben az esetben te áldozat vagy.
2023. szept. 17. 13:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!