Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnökként mit csinálnátok, ha...

Főnökként mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy az egyik alkalmazottatok évek óta a feleségetek szeretője?

Figyelt kérdés
Részemről elméleti kérdés.🙂 Esetleg leírhatjátok, ha valamelyik oldalról már tapasztaltátok a dolgot, vagy tanúi voltatok ilyennek.

2023. szept. 17. 12:14
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem itt nincs klasszikus áldozat, ha szar a kapcsolata valakinek és megcsalják, a legtöbb helyzetben a pár mind a két tagja felelős, akár hibás ezért valamilyen mértékben, nyilván nem megoldás a megcsalás, de ha megtörtént, akkor ezt a helyzetet kell már kezelni. Szerintem is számít a megítélés, de az meg más kérdés, hogy le kell szarni, a sajnálkozókat is, én speciel nem bírom a mártírkodást.

Egyébként én is új munkahelyet keresnék, ami jobb, mint a jelenlegi, akár még tanulnék is valamit a jobb pozícióért, így a legjobb tovább lépni. A válás meg alap. Valakit meg kirúgatni, mert haragszol rá, az csak hiszti, hacsak nem te vagy a cég alapítója vagy valami.

2023. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 L.. István ***** válasza:
100%

#19: Akárhová mész, ott is tudni fogja mindenki, ha kitudódik, de erről nem volt szó, csak hogy te megtudod.


"Másik, hogy attól nekem miért lesz jobb, hogy valaki mást kirúgtam"


Hogyhogy miért? Nem kell látnod nap mint nap a pofáját. Gondolom te sem akarnád.

2023. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
87%

#20: Nem éppen, a dolog mindig 3 emberen múlik

#22: Megtudják, ha elmondod az új helyen persze. De akkor sem ugyanaz a helyzet, ahol már cska közvetve, címszavakban ismerik a történtet. "Elváltam, mert nem működött", minek ragozni tovább.

Ez csak tüneti kezelés. Attól, hogy neki rosszabb lesz, nekem nem lesz jobb. Azért, hogy ne lássam pont én mennék el, és visszatértünk a kezdetekhez. Azzal járok a legjobban, ha én lépek ki a sok mérgező ember közül, nem egyet rakok csak ki a képletből.


#19

2023. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 BlackSword ***** válasza:
87%
"Három havi bér"... senkit nem hoz alkupozícióba... főleg ha meg akarnak tőle szabadulni... Elintézik, hogy magadtól menj... pénz nélkül... Ha ajánlanak fogadd el, menj tovább, mielőtt megalázod magad...
2023. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
100%
Vele semmit. Azon agyalnék hogy járjak jól, ha elválok. Ha nem írtunk házassági szerződést akkor hogyan semmizzem ki a feleségemet.
2023. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
24: Elém aztán tolhatnák a közös megegyezéses papírt. Alá nem írnám, csak ha magában foglalja a végkielégítést.
2023. szept. 17. 17:48
 27/55 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy főnök beosztott vitában a beosztott sosem győz, akármilyen jó munkaerő is. Tehát itt mindenképp az lenne a forgatókönyv hogy a beosztottnak így vagy úgy de mennie kéne. Esetleg, ha a csop.vez a felettese, de a nagyfőnök rendes akkor átrakhatja másik részlegre. De sajnos a kisember húzza a rövidebbet.. lehet persze mondani hogy akkor a kisember meg bíróságra megy, mivel a szexuális kapcsolatot a munkahelyén kívül létesített és csak ezért nem lehet kirúgni.. ismerős Delonte West neve? Volt nba játékos, ráadásul a jobbak között volt, ő is lehegesztette az egyik csapattársa.. hát, nem a barátnőjét, hanem az anyukáját, ami önmagában még megbocsájtható lett volna, de balszerencséjére pont LeBron James anyukáját választotta. Na, az lett a vége, hogy hiába volt jó kosárlabdázó, az incidens után sehol nem alkalmazták, szó szerint, pedig a pályán kívül történt..
2023. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 BlackSword ***** válasza:
85%
Egyébként meg lehet a főnököd zsebből odavágja az asztalra... mivel ennyire rugózol rajta nem hinném, hogy 700 kilónál több lenne a 3 havi alapbéred...
2023. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
69%
#26: Ha vezető meg a tucatjózsibiorobot között kell választani, akkor ha nem találnak jobb indokot, kiraknak úgy végkielégítéssel is, hogy a lábad se éri a földet. Aki ekkora gerinctelen, attól amúgy is a cég is inkább szabadulna amikor kiderül.
2023. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim válasza:
78%
menj rá a faszi nőjére, ha van neki!
2023. szept. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!