Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Inkább veled ellenkező neműekk...

Inkább veled ellenkező neműekkel vagy ugyanolyan neműekkel szeretsz csapatban dolgozni?

Figyelt kérdés

Mi a foglalkozásod?

Férfi vagy nő vagy?


Pl én nő vagyok.

Számomra az az ideális ha többnyire férfiakkal, de ne legyek az egyetlen nő, viszont legyenek többen a férfiak.


2023. szept. 19. 06:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Vegyes csapatban szeretek dolgozni, tapasztalataim szerint ez a leghatékonyabb, és ilyen csapatban van a legkevesebb konfliktus.
2023. szept. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy. Az eddigi munkahelyeimen a férfiak nem voltak túl dolgosak, mindig cigiztek, kávézgattak.

A nők meg folyamatosan a gyerekükről/unokájukról beszélnek.

Az egyikre rá kell dolgozni, a másik meg leépít szellemileg. Egyik se jó.

2023. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik: jobban kijövök nőkkel, de volt olyan hely, ahol a női kollégával egy idő után inkább nem is beszéltem.


Informatikus vagyok.

2023. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
59%

Nőként én férfiakkal szeretek jobban dolgozni. Eljöttem teherautósofőrnek, mert is egyedül én vagyok nő. Elegem volt már a többi munkahelyen az állandó pletykából, kifurkálásból, amit a nők egymás között művelnek.

Itt ilyen problémám nincs, a srácok tök lazák, jófejek nem gondolják túl a dolgokat.

(És mielőtt arra gondolnátok: nem, még nem próbálkozott be nálam senki :))

2023. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

HR-es vagyok, itt többségében nők vannak, de jó az az 1-2 férfi is. Nekem tökmindegy, milyen arányban vannak nők férfiak, a lényeg az, hogy a társaság jó legyen.

27N

2023. szept. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok és nőkkel sokkal jobban kijövök. Kedvesebbek, barátságosabbak, könnyebb együtt dolgozni, közös nevezőre jutni. Férfiaknál gyakoribb, hogy át akarják venni az irányítást, akkor is, ha nem értenek hozzá, el akarják nyomni a többieket, nem hallgatják meg a másik véleményét. Sokszor a durva a stílusuk.

Projekteket, rendezvényeket tervezünk, valósítunk meg.

2023. szept. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%

16

"Férfiaknál gyakoribb, hogy át akarják venni az irányítást, akkor is, ha nem értenek hozzá, el akarják nyomni a többieket, nem hallgatják meg a másik véleményét. "

Sajnálom, hogy ezek a tapasztalataid. Részemről a nőkkel tapasztalom ugyanezt. - 9-es vagyok, messze nem vagyok nőgyűlölő vagy ilyesmi, de részemről állítom, hogy aaz irányítás átvétel, önfejűség, elnyomási kísérlet nagyságrendileg azonos gyakoriságú mindkét nemnél.

Felpontozlak, hogy lásd, őszintén írtam, amit írtam és tényleg sajnálom, hogy ezeket tapasztaltad.

2023. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy csak ne szóljon hozzám, ne kérdezgessen, ne faggasson (kivéve munkaügyben)
2023. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

A munkaintelligencia és a mentalitás a döntő számomra, nem az, hogy lan-kábellel vagy gyermekélelmező miriggyel van-e megáldva a természet által az illető.

Férfiakkal, nőkkel képes vagyok hatékonyan dolgozni, ha az igény kétoldalú erre. Aki antiszociális az sem azért az, mert ilyen vagy olyan nemű, - ők kezelhetetlenek maradnak, akár elzárkózik előlük az ember, akár nem.

Én csak a terroristákkal nem tudok együttműködni, - akik elvárják, hogy mindenki a lábuk előtt leborulva várja az utasításaikat és csak azt ismerik el munkának, ami keresztül ment valamilyen szinten a kezükön. Nem tudok olyan emberekkel együtt dolgozni, akik úgy állítják be, hogy nélkülük megállna még a Föld forgása is, nemhogy leállna minden a munkahelyen, ha nem tartanának el mindenkit.

2023. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

De szerintem a legjobb egyedül dolgozni - folytatva a 19. választ!

Hiába nem oszlik meg a munka - és ezért is ismerni kell a munka összes fázisát, tisztában kell lenni a prioritásokkal, - de könnyebben átlátható, hogy egészében hol tart az ember a munkában. Saját magam osztom be az időmet, energiáimat, technikai lehetőségek kihasználását. Éjszaka meg még jobb, amikor nem csörög telefon, nem liheg senki ott az ember nyakában, nem tartja fel senki teljesen feleslegesen.

Egy gondolat a dolgozó nőkről: ők jobban odafigyelnek a részletekre, több irányba képesek egy időben alacsonyabb hibarátával koncentrálni és sokkal inkább a munkába illeszthetően működik a felelősségtudatuk, mint nekünk, férfiaknak, - ugyanis az vagyok.

2023. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!