Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Inkább veled ellenkező neműekk...

Inkább veled ellenkező neműekkel vagy ugyanolyan neműekkel szeretsz csapatban dolgozni?

Figyelt kérdés

Mi a foglalkozásod?

Férfi vagy nő vagy?


Pl én nő vagyok.

Számomra az az ideális ha többnyire férfiakkal, de ne legyek az egyetlen nő, viszont legyenek többen a férfiak.


2023. szept. 19. 06:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%

Én írtam, hogy senkivel sem szeretek csapatban dolgozni....

Nos az első munkahelyeimen csak nőkkel voltam és a furkálódások, pletykák és a közös munka egyéb "áldásait"tapasztalva azt gondoltam, de jó lenne inkább férfiakkal dolgozni. Pár év múlva teljesült is a kívánságom, olyan helyre kerültem, ahol a férfiak voltak többen és hát semmivel sem külömbek, mint a nők. Ugyan olyan pletykásak, kibeszélősek, árulkodósak, furkálódók. Tehát tök mindegy. Egyedül jó. Egyetlen rossz benne, hogy ha gond van, nagyrészt magadra számíthatsz. De ezt bevállalom a nagyobb nyugalom kedvéért.

2023. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Pénzügy és mivel arányaiban több itt a nő ezért azt mondanám hogy jobb lenne ha több lenne itt is a férfi. Gyakran egyedül érzem magam illetve épp a túlzott pontosság, monotóniatűrés ami egyrészt irritál is, másrészt hátrányba is kerülök általa folyamatosan, mert egy olyan terület amin ha akarnék se tudnék javítani. Persze bevezethetek mindenféle self check lépeseket de itt, ennél a cégnél sose az lesz a nyerő, hanem mindent fejből tudni.

Az igazsághoz az is hozzátartozik hogy a 2 legnagyobb "jócsapat" élményem pedig teljesen vegyes volt: az egyik egy női vezető alatti 4:4 arány, a másik egy férfi vezető alatti női többség. Ők kedvesek voltak és jól megértettük egymást de sajnos nagyon sok az ellenkező tapasztalatom. Férfi vezetőre pedig mindenképp vágyom, a legutóbbi helyeimen nők vezettek és rosszul éreztem magam tőlük, alattuk. Nem hiszem hogy ettől rosszabb ember lennék, egyszerűen így alakult.

2023. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%
Pénzügyi területen dolgozók én is, nőként, és szívesebben dolgozok nőkkel, kizárólag azért, mert a férfiak imádják a szarós, fingós, baszós poénokat, és én ezeket nem szeretem munka közben hallgatni. Haverokkal, részegen lehet ilyeneket röhögni, de a munkahelyre nem való szerintem.
2023. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
54%

23

A kulturált viselkedés nem nemfüggő.

Ilyennel például sosem találkoztam még, amit leírtál. Kizárólag céges bulin, részegen, haverokkal...

2023. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Idegenforgalomban dolgozom.

Nő vagyok.


Én azt szeretem, ha kb. fele-fele arányban vannak férfiak és nők. Jártam korábban csak lányokból álló osztályba, pokol volt. Laktam egyetemi kollégiumban, ahol szinte csak fiúk laktak, az is egy fertő volt. Kiegyensúlyozottságra törekszem, és szerintem minél több féle-fajta ember teszi ki a kollektívát, annál jobb.

2023. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#23


Lakberendezési boltban dolgoztam, férfiak között. Nos igen, itt az határozta meg a hierarchiát, hogy ki tud többet és nagyobbat fingani, büfögni. Ment az ökörködés is egész nap, mondjuk, ez utóbbit nem bánom, inkább legyen kabaré, mint monotononitás, csend, szigor.

Mondjuk a férfiak sem ilyenek minden munkahelyen, de ide sikerült néhány, kisegítő ovis szinten megrekedtet összegyűjteni.

2023. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
19%
Baromfiudvarba nem szeretek dolgozni megy a rinyálás meg a kivételezés, kakasudvarba meg isszák a kávét utána meg azon rohognek ki miket produkált a wc-n
2023. szept. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és jobban szeretek nőkkel dolgozni mert nem próbálják bebizonyítani, hogy mindent szrul csinálok.

Épületkarbantartó vagyok.

2023. szept. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!