Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég sokat unatkozok a munkahe...

Elég sokat unatkozok a munkahelyemen. Azok, akik unatkozni szoktak, mivel töltik el az időt?

Figyelt kérdés
2023. okt. 3. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
COVID előtt volt rá utoljára példa és leginkább hírportálokat olvastam vagy utazásokat terveztem, mert kb a google és a híroldalak voltak az egyetlen elérhető dolgok irodai hálózatról. Megbántam.
2023. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Létesítményi tűzoltó vagyok egy gyártelep belső védelmi rendszerében. Na nálunk aztán van, hogy hetekig nincs esemény. Zenét hallgatunk, filmeket nézünk, főzünk, néha társasjátékozunk. Van csendes pihenő idő is akkor alszunk. Stb. Én jól el vagyok ezzel.
2023. okt. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lejárkálok cigizni kávézni kikéredzkedek boltba netezem es haldoklom hogy ezzel megy el az életem.
2023. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*Meg szóba állok olyan kollegakkal akik pl.lent vannak a muhelyben. Az alja. De kínomban már hogy ne őrüljek bele.
2023. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szintén mint a 3as😃
2023. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindenféle apró-cseprő, de fölös dolgot kitalálok.
2023. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kollegakkal elhulyulok
2023. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Még szeretném kiegészíteni a dolgot, érdekességképpen. Nekem gyerekkori romantikus és idealizált vonzalmam volt a tűzoltóság iránt. Aztán a vállalkozói szféra beszippantott, versenyszféra, kapitalizmus, munkaalapúság, családi vállalkozás, pörgés, kihívásozás stb. Aztán már bőven 40+os voltam, amikor bejött az életembe, hogy önkéntes tűzoltó legyek. Ez akkor csak a romantikus önmegvalósításról szólt, nem a karrierről. Aztán végül munka lett belőle. Már nem vagyok annyira lelkes mint eleivel, de ilyen kvázi nyugdíjasállás nagyon jó. Pont szarok már a kihívásokra meg a pörgésre - ha kell, persze oda tudjuk tenni magunkat - de nem igénylem a kihívást és a pörgést. Van annyi hobbim és el tudok lenni néha a létezés puszta örömében, mint valami keleti szerzetesek :D :D :D hogy nekem ez most így a legjobb. Korlátlan net a mobilomon, laptop, filmezés ezerrel, olvasok sokat, néha kicsit túltolom a szosölmédiát, ám amikor nem vagyok szolgálatban, akkor erejeteljben tudok programokat csinálni, mert nem vagyok a melótól lestrapálva :D
2023. okt. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8, szuperül hangzik, mit meg nem adnék érte, hogy akár egy évet így tölthessek...

Kezdő multis szolgaként, éjszakai telefonos ügyfélszolgálatokon, volt alkalmam ebbe belekóstolni. Munkaidőben leginkább filmezés, olvasás, alvás vagy beszélgetés a műszak-társakkal.

Munkaidőn kívül tengernyi szabadidő, óriási úszások, gyalogtúrák, főzőcskézés...

Ezt és csak ezt kellett volna megőriznem, sajnos nem jutott el a tudatomig, hogy ez az életforma mekkora kincs.

Azt hittem az excelezős, nappali irodai munkákban is ugyanennyit kell dolgozni.

Hát, nagyon nem...

2023. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Netflixezés, xboxozás, kávé, tea, műbráner nyomtatás a 3d nyomtatóval, babzsákkal lépcsőn lecsúszás, boltba kijárás, baltadobálás és hasonló.

Íjakat sajnos elvették mert történt egy apróbb incidens ahol kolléga combon lett lőve aztán vihettük sürgősségire.

Patkány volt az alaksorban, azt próbáltuk levadászni.

2023. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!