Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel kössem le magam a...

Mivel kössem le magam a munkahelyemen, ha unatkozom és kb fizikai fájdalmat érzek a semmittevéstől?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek, elev maga a munkám is haláli unalmas (karrierváltás közepette is vagyok), adó területen dolgozom.


Kipörgettem minden munkát (ami már eleve unalmas volt), teljesen haszontalannak érzem magam itt, egyrészt a munkámat is, másrészt pedig a sok üres járat miatt. Beszéltem a főnökökkel, felsőbb beosztásúakkal, most senki nem tud adni nekem semmit.


Hetek óta ilyen a munkám, hogy néha beesik valami, azt kipörgetem 1-2-3 óra alatt, aztán kezdődik az 5-6-7 óra unalom.. heti 2 nap homeoffice van nálunk, azt szeretem, legalább otthon tudok közben edzeni, takarítani stb., ha nagyon nincs semmi.


Őszintén már kiolvastam kb az internetet, elintéztem minden elintézni valót (amit tudok online). Sajnos rengeteg oldal le van tiltva nálunk (közösségi oldalak, egyéb fórumok, blogok, képzéseket tartalmazó oldalak stb), így elég korlátozottan a lehetőségek. A telefonnyomkodás pedig nekem furcsa lenne... bár azt is csináltam ebéd, mosdó szünet alatt, de már a közösségi médiában sincs semmi újdonság, meg a barátők, akikkel tudnék chatelni, ők is dolgoznak, tanulnak így nap közben, nem érnek rám. Kimenni az irodából nem igazán lehet... vagyis ki lehet, de az megint csak kellemetlen lenne, hogy eltűnök a helyemről hosszabb időre.



Szóval itt ülök és full haszontalannak, értelmetlennek érzem az egészet és konkrétan felrobbanok már ettől az unatkozástól. Előző munkahelyem pörgősebb volt, ott fel votlam töltődve, hasznosnak éreztem magam, hamar elröpült a munkaidő, és érdekes, de kevésbé fárasztott le, mint ez, hogy kb várom a munkaidő végét...


Nem tudom, esetleg tippek, tanácsok, hogy a fent felsoroltakon kívül mit tudnék magammal kezdeni?


Köszi szépen :D 24N



2022. máj. 4. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni?
2022. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Olvass.
2022. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lekell tölteni olyan játékot, amivel gyerekként játszottál. Pl need for high stakes, vice city, stb és azt tolni.
2022. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Könyvet olvass.
2022. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

1, igen, de mit? járok egyetemre (levelező), de az is ilyen gyakorlati képzés inkább, szóval így gép előtt kevésbé tudom tanulni.. :(


4, igen, olvasgatok így laptopon könyveket... de már ezt is unom :D pláne, hogy alapvetően nem hobbim az olvasás, mozgalmasabb dolgokat szeretek csinálni (ezért is van folyamatban a karrierváltás más területre)

2022. máj. 4. 12:47
 6/16 A kérdező kommentje:
telefonomon is játszottam, de nem akarom h a kollegák, főnökök látják h ilyenekkel töltöm a munkaidőt :D
2022. máj. 4. 12:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezd masoktol h tudaz-e segiteni
2022. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyakoriz.
2022. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Menj gyárba dolgozni ott még szünetre se mehetsz ki annyi a munka
2022. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha unod a könyvolvasást akkor nem jó könyvet választottál. Ha jók a könyvek és akár 8 órát is végig tudnék egyhuzamban olvasni. Ha valami unalmas vagy értelmetlen szar akkor egy pár oldal után elunom.
2022. máj. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!