Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tegysm helyre ha ugy...

Hogy tegysm helyre ha ugy nézett ki mintha a feleségét degradáltam volna le?

Figyelt kérdés

Rosszul sült el az egyik kontextus.

A kollegánk (ffi), elvitt minket kotelezo uzemorvos, de nők is szoktak ilyesmikre fuvarozni mindenkit mert elszámolhato a benzin kiküldetések vannak stb


A kocsiban otthagytam véletlen vmim(sminkszer) erre szólt, hogy visszaadja es viccelődve hozzátette, ha a felesége meglátta volna, baj lenne belole.

Na erről meg eszembe jutott egy korábbi beteg féltékeny barátommal a sztorim, hogy 1 taxis amikor engem vitt es kértem, ha végeztem jöjjön is értem vissza (amikor már a párom is jelen volt a 2.útra)és amikor visszajött, mondta, hogy a kocsiban hagytam a sminkem visszaadja, mire a barátom egy fenyegető magatartást vett fel, és ő ült a taxis mellé kérdezgetni, hogy is maradt nála a sminkem, és nem sok híjja volt hogy robbanjon egy balhé, na és azóta annál a taxitársaságnál le is vagyok tiltva.

Röviden dióhéjban gyorsan meséltem a sztorit, szerintem nem is értették, de a végén levontam a konklúziót, hogy az ilyeneknek(mint a volt párom) deffektes a gondolkodása(akik a semmiböl féltékenykednek), de a kollegám meg az egy az egyben a feleségére vonatkoztatta vissza(de gondolom ö nem ez az elborultan beteg féltékeny), és ismételgette magában hogy deffektes gondolkodás...?

(Még jó, hogy nem tettem hozzá hogy fogyatékos, pszichiátriai beteg esetek.mivel a volt pàrom az is, ennél bőven durvábbakat is előadott)


És most teljesen úgy néz ki mintha én egy kollega feleségét lenézném, "ledeffekteseztem" volna, mintha vmi sz.r nőt választott volna, miközben én csak a volt páromról sztoriztam aki valóban pszichopata is. A deffektes rá meg a hasonlókra vonatkozna.


Hogyan javíthatnám ezt ki? Teljesen hülyének érzem magam mintha én leszólnám a kollegák párjait és ilyen károgó varjú lennék.

Most mondvacsinált indokokkal dicsérgessem? Mert arra vannak ötleteim.



#félreértés #rosszul elsült sztori
2023. okt. 3. 20:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
62%
Meg mondjuk ki az az igénytelen, aki kocsiban sminkel, mert otthon nem képes rászánni pár percet? Tök olcsó kiskva hatást kelt a dolog. A rúzsomat sem igazítom meg fürdődzobán kívül, nemhogy smink készlet kocsiban. Undorító. Nyilván, hord az ember lánya a táskájában ezt-azt, de akkor is. Ne menjünk már bizonyos szint alá.
2023. okt. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
14%

Ott sminkel ahol akar, ez nem szint es igazgatjuk a másikat a mi elkepzeleseink szerint.


Azert nem halad semerre az ország sem mert mindig azzal foglalkozik amivel nem kellene, ez ilyen tipikus mentalitás.

Okoskodhatsz a semmin.


A lényeg engedd el, tedd hogy elfelejtetted , probalj meg megfontoltabb lenni, es ne gondolj rá többet.

Ennyi

2023. okt. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
14%
Az előző 2 bekezdés az előző válaszolónak ment, a legvégén irtam a kérdezőnek.
2023. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Azért nem halad semerre az ország, mert ilyen igénytelen dolgok ma már teljesen elfogadottak. Ez a szint. A pofámról lesülne a bőr.
2023. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!