Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég indok a felmondásra, ha...

Elég indok a felmondásra, ha utálom a közvetlen kollégáimat?

Figyelt kérdés
Minden más jó, jó helyen van, jó a munka, hamar hazaérek, fizu is jó. De a kollégák miatt folytonos rossz kedvem van. Főleg az egyik miatt aki folyton mindenért bánt.
2023. okt. 3. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ. Én addig biztos maradnék, amíg nem lettem felvéve egy másik munkahelyre. Én tapasztalattal és jó diplomával 4 hónapig nem találtam melót, mert túl hamar felmondtam én is hasonló okokból, ezért ezt nem ajánlom neked. De ha találsz jobbat, akkor bátran menj el.
2023. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Naná, hogy jó indok, én is jöttem már el két munkahelyről emiatt. A harmadik helyet évek óta nyúzom és szeretem a körülöttem lévőket. Nem ökölszabály, hogy napi nyolc órában el kell viselned olyanokat, akiket amúgy messziről elkerülnél.
2023. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Figyi. Mikor az ember programokat szervez, hogy kedvezzen a vásárlóknak, többen jöjjenek. Az igazgató meg azt várja, hogy betanult szöveggel, pozitív képet mutasson az alkalmazott a helyről, aztán annyi jó van benne mindenki számára, hogy bejelentett lehetőség.
2023. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
3# Meevaan???
2023. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Azért mielőtt elmennél próbálj meg kiállni magadért és minimum jelenteni a HR-en, akoli folyamatosan stresszel.
2023. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Milyen indoklás? Léptem oszt cső. Akármi miatt. Esetleg kompromisszum a felmondási időt illetően, hogy ne égess hidat magad mögött. Ezért jó például egy legalja munkahely. Nincs miért egymást nyírni, körberöhögöd az egészet.
2023. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
#5 Őt az összes kollégája zavarja, csak van egy, aki még a többinél is inkább.Most erre mit mondjanak?Hogy kirúgnak mindenkit a kérdező kedvéért?
2023. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Bármi jó indok, ami miatt rosszul érzed magad ott. Előtte azért lehet érdemes lenne új helyet keresni és csak utána felmondani, addig meg csak kihúzod valahogy. Esetleg hallgass valamit munka közben és próbáld meg kizárni őket, ideiglenes megoldásnak jó lehet addig.
2023. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
#7-es félreolvastam, úgy értettem, hogy csak egy a problémás. Egyébként továbbra is tartom, hogy ha szándékosan szekálják, akkor annak maradjon nyoma és ne hagyja magát kiutálni egy jó melóhelyről. A csoportdinamika is megváltozhat, ha a vezető szemétláda valamilyen negatív következményben részesül.
2023. okt. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Emiatt ne add fel. Besszélj vele, mond ki felé a véleményedet, arra fókuszálj, hogy szerinte mi a rossz, miért kritizál állandóan és cselekedj akkor másként.
2023. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!