Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bevállalnál így egy munkát?

Bevállalnál így egy munkát?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, a munkahely 2,5 óra távolságra van tőlem tömegközlekedéssel, de ezen kívül szinte minden kívánságomnak megfelel. Hetente kétszer kéne bejárnom, kedden és csütörtökön, de ez azt jelenti, hogy ezeken a napokon hajnali ötkor indulok és este hét óra után érek haza. A többi napon home office van 8-16.30-ig és csak hétköznap. Fizetésről még nem egyeztettünk, de nagyjából van elképzelésem arról, hogy mit szeretnék a munkámért cserébe. Érdekelne azonban, hogy más vállalná-e így a munkát, illetve ha igen, akkor milyen összegért érné meg számára? (irodai munka, árajánlatokat kell készíteni, illetve megrendeléseket koordinálni)

Köszönöm, ha leírod a véleményed!



2023. okt. 31. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehàt heti kètszer 5 òra utazàs? Nem vàllalnàm.
2023. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, heti kétszer napi 5 óra utazás.
2023. okt. 31. 12:30
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ha jó a fizetés akkor be. Nem tűnik olyan vállalhatatlannak. Most érted, mi baj lehet? Ha meg nem bírod mégse.. akkor felmondasz. Nem börtön ahol nem lehet megtenni.
2023. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Max. ideiglenes munkaként, ha érdekel és kell a pénz!

Pár hónapig ki lehet húzni, ha neked belefér!

2023. okt. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Én a kutyám miatt nem tudnám ezt bevállalni, de amúgy nem lenne vele bajom.
2023. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vállalnám, de a fizetés az nyilván függ attól, hogy mit csinálnék. Határ a csillagos ég, de tudom, milyen munka mennyit hoz nekik a konyhára: ilyen téren más egyszerű adminisztráció, és más egy adattárház fejlesztése. Ez alapján mérlegeélnék, illetve, hogy mennyire segít előrébb a karrieremben egy ilyen pozíció.
2023. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy egyelőre nem vagyok rászorulva, de már megőrülök itthon. A párom kézzel-lábbal hadakozik az ellen, hogy Budapesten dolgozzak, szerinte várnom kéne egy jobb lehetőségre itt a környéken, mert bele fogok bolondulni az ingázásba. Nagyon sokáig csináltam, igaz, akkor Budapesten belül utaztam napi négy órát, de akkor minden nap. Nem mondom, hogy ez minden vágyam, de a semminél jobb.
2023. okt. 31. 12:52
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 nap ki lehet bírni. Közben meg kereshetsz mást is, ha nem tetszik.
2023. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám.
2023. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha úgy lennék, hogy nem vagyok rászorulva akkor nem. Nekem már 30 perc utazás is lélekölő egy munkahelyre.. Ezért olyan helyet kerestem ahol 10 perc alatt beérek. Halistennek találtam is.
2023. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!