Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bevállalnál így egy munkát?

Bevállalnál így egy munkát?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, a munkahely 2,5 óra távolságra van tőlem tömegközlekedéssel, de ezen kívül szinte minden kívánságomnak megfelel. Hetente kétszer kéne bejárnom, kedden és csütörtökön, de ez azt jelenti, hogy ezeken a napokon hajnali ötkor indulok és este hét óra után érek haza. A többi napon home office van 8-16.30-ig és csak hétköznap. Fizetésről még nem egyeztettünk, de nagyjából van elképzelésem arról, hogy mit szeretnék a munkámért cserébe. Érdekelne azonban, hogy más vállalná-e így a munkát, illetve ha igen, akkor milyen összegért érné meg számára? (irodai munka, árajánlatokat kell készíteni, illetve megrendeléseket koordinálni)

Köszönöm, ha leírod a véleményed!



2023. okt. 31. 12:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"A párom kézzel-lábbal hadakozik az ellen, hogy Budapesten dolgozzak"

. Én már csak ezért is bevállalnám. Azért jó egy kapcsolatban - akár újra és újra - felállítani a határokat.


Ráadásul ha nincs munkád, nem is veszítesz semmit. Ha akarod, felmondasz úgyis.

2023. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha jó a fizetés igen. Később szerintem ezt a bejárást 1 napra is redukalhatod.
2023. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Budapesten sokan tömegkozlekedessel munkaba másfél órát utaznak reggel és este. Ez 3 ora utazás mindennap. Tehát ez az 1 órával tobbet utazok nem nagy cucc már
2023. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én simán bevállalnám, ha tetszik a munka és a fizetés is megfelelő. Nyilván fontos az is, ahogy fentebb írták, ha család, gyerek, háziállat, bármiféle kötöttségem van, hogy ezekben a dolgokban mennyire lenne problémás az utazással elvesztegett idő.
2023. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Bevállalnám
2023. okt. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
#11 Azért tiltakozik ennyire a párom a budapesti munka miatt, mert mikor megismerkedtünk, akkor majdnem ugyanennyit ingáztam és látta, milyen kimerült vagyok; igaz, akkor hétfőtől péntekig mennem kellett + túlóráztam is sokat, tehát azért az más volt. Neki elég jó munkája van, vannak megtakarításaink is és mindig azt mondja, ne vállaljak el bármit, használjam ki a helyzetet, hogy van időm a megfelelőre várni.
2023. okt. 31. 16:47
 17/22 anonim ***** válasza:

#16: de akkor sem az ő dolga erről dönteni. És ez más helyzet, mert

- egyszerűen eltelt azóta idő, Te is változtál

- kevesebbet kellene bemenni

- jobban motivál a munka


Én tudom, milyen, hogy heti 5 napon fél 6-kor kell kelni, és olyan munkát végezni, amit nem szeretek. Mégis, amikor szombaton is felkeltem ugyanekkor, mert levelezős képzésre kellett mennem, azt már örömmel tettem. Nagyon nem mindegy, miért kell tennie valamit az embernek.

2023. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, nyilván nem ő fog dönteni helyettem. Azért nehezebb a helyzetem most, mint pl. 7-8 évvel ezelőtt, mert az utóbbi 5 évben olyan munkahelyem volt, ahova 15 perc alatt beértem, de sajnos nagyon messzire költöztünk onnan, majdnem az ország másik felére és így esélytelen oda bejárnom, így fel kellett mondanom. Egy ilyen hely után nagyon nehéz lesz visszarázódni az ingázásba, de ha elvállalom, valószínűleg megszokom ezt is, mint a régi munkáimat.
2023. okt. 31. 17:42
 19/22 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem de van az a pénz amiért igen.

Pont a héten utasítottam vissza egy hasonlót +30% fizut adtak volna.

Mondtam ehhez legalább +50% -el kérek többet mint a mostani helyem.

Nem mentek bele.

Buszozni, villamosozni, vonatozni majd újra buszozni egy odajutásra majd vissza még egy menet már sok.

Nem is az idő mert egy budapest-szeged hej jegyes járaton elvagyok hanem a rakat átszállás és csúcsidőben álldogálás amit nem bírok.

Menetidő 2x2 óra lett volna.


Hajnali 5 el is hadilábon állok.

Évekig csináltam és utálom.

2023. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát az utazást én is rühellem mint a xart, akárhány ember van, akármilyen napszakban.
2023. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!