Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden gyárban vagy végzettség...

Minden gyárban vagy végzettség nélküli munkahelyen úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ilyen szerencsés? Ki mit tesz ha így beszélnek vele? Be sem tanítanak legtöbb helyen, dolgozz úgy mintha 20 éve ott lennél ha nem megy akkor megy az ugatás meg a szidkozodás eddig ezt tapasztalom.

2023. nov. 1. 21:23
 1/10 anonim válasza:
88%
Felmondok. Bár eddig soha nem kellett olyan helyen dolgoznom, ahová végzettség nélküli embereket vesznek fel.
2023. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jobb is mert idegbeteg emberekkel vannak teli az ilyen helyek. Jó és estben nagyjából betanít, de voltam olyan helyen ahol még azt se mondták mit hogy szoktak csak ugatot meg ordított.
2023. nov. 1. 21:29
 3/10 A kérdező kommentje:
*Jó esetben
2023. nov. 1. 21:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne bajom a munkával, ha lehetne emberi módon élni is dolgozni. Külföldön is hasonlóan viselkednek vajon? Mondjuk Németben?
2023. nov. 1. 21:35
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem, németben vagyok egy műhelyben. Nyilván a magyarok itt is faszok tudnak lenni, de én szerencsére a németekkel dolgozom.
2023. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Fel kell mondani ilyen helyen. Ez ennyire egyszerű.
2023. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Aki nyavajog, annak még nem fáj eléggé ahhoz, hogy szakmát tanuljon és ne más kutyája legyen.
2023. nov. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a szakmunkásokkal is így bánnam itthon!
2023. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bánnak*
2023. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy errefelé a munka nem csak szent, de még az életednél is fontosabb. (Kivéve azoknál, akik meg épp ellenlezőleg: vacillálás nélkül kerülik azt.) Sokan inkább belerokkannak, de semmiképp nem hagynának ott egy hitvány, f*s munkahelyet, akkor sem, ha lábtörlőként bánnak velük. Részben persze érthető, mert sok a kiszolgáltatott ember, de sajnos még aki bőven megtehetné, hogy kiáll magáért, az sem fog. Ezt pedig a vezetői réteg alaposan ki is használja.
2023. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!