Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnökeim vettek egy új...

A főnökeim vettek egy új IVECO-t, de Engemet erről nem kérdeztek meg,hogy megtehetik-e. Jogosan tették?

Figyelt kérdés
Ebből kifolyólag ugye nem lesz kevesebb fizum?

nov. 14. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ellentmondás tűnik ki a kérdésből. Pontosan milyen pozícióban vagy a cégnél, hogy a felettesed helyett te vagy döntési pozícióban gazdasági kérdésekben? A Humor kategória kicsit lejjebb van.
nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elbocsátanám őket rendkívüli felmondással. Az Engemet miért nem engem?
nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom akkor ügyvezető vagy és a tulajdonosok vettek egy Ivecot. Ebben az esetben nem tették jogosan.
nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mongyon le
nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen megtehetik. Jogosan tették.


Te egy alkalmazott vagy. Miért is kéne a Te engedélyed egy kamion vásárlásához? Te fizeted?

nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy traktor 435 nap alatt kaszál le 4 lekváros mikrosütőt, akkor hány németül beszélő krokodil úszik együtt 2 Ifával, aminek nincs haja?
nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Az alkalmazott, aki a munkáját, szaktudását, erejét, idejét adja, a sokszor irreálisan alacsony fizetésért, miért is számítana egy jogfosztott senkinek???????????

A főnök, aki csak a sokszor igencsak kevéske fizetést adja, ő miért van kiváltságos, felettes pozícióban?????

Alapjában káros, igazságtalan és teljesen értelmetlen a munkahelyi hierarchia. Ez adok-kapok helyzet. Adok munkát, kapok fizetést. Attól, hogy valaki fizet az általam elvégzett munkáért, még nem fog felettem állni akkor sem, ha a fenekét a földhöz verdesi. Ez a felállás nyilván még afeudális rendszerből maradt ránk (már akkor is felesleges volt). De most már végképp ideje lenne öntudatra ébredni! A dolgozó ugyanúgy ad! Nem pedig tarhál!! Semmivel sem kevesebb értékű, mint afőnöke.

nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért a gyógyszeredet vedd már be.
nov. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Irasd már fel az új Xanax csomagod, mert úgy látszik elfogyott.

nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami, az én főnököm Mercit vett magának, de mikor a gyártósor mellől rápirítottunk hogy mit képzel magáról hogy tőlünk nem kért engedélyt, elszégyellte magát és visszaküldte az autószalonba a verdát.
nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!