Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érint téged a munkahelyi...

Érint téged a munkahelyi kiégés? Miért?

Figyelt kérdés
nov. 29. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Én mindig szerettem dolgozni. Ahol már kezdtem nem jól érezni magam a körülmények miatt, onnan eljöttem.
nov. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert minden nap ugyanazt a szart kell csinalni
nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
#2 igen, ez a munka lényege. Ez nem kiégés, csupán neked nem tetszik. Ne keverd a kettőt :)
nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden munka lényege a monotonitás… Nem mindenki van szalag mellett meg kasszában a teszkóban.

Egy ideje éreztem én is, hogy nem élvezem már, amit csinálok, nem volt motivációm reggel felkelni. Kerestem mást, kész.

nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Mert nincs munkám.

nov. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére engem sem, mert szeretek is ott dolgozni, illetve magát, a munkám is.
nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyre jobban unom, hogy menni kell dolgozni. Ha gazdag lennék, tuti nem dolgoznék egy percet se, legalábbis a klasszikus értelemben.
nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6 évvel ezelőtt érintett. Lélekölően unalmas volt a munka, nem az volt amire jelentkeztem és interjúztam, ez az első napomon derült ki. Mai fejjel azonnal lépnék, de pont költözés után voltam, új városban, szűkös anyagiakkal, így maradtam. Hát, nem csak a munka volt rossz, hanem a légkör is, szarkavarás, mindenféle céges hatalmi játszmák, borzasztó volt. Sajnos nem sokkal azután, hogy kezdtem, volt egy hosszabb következményekkel járó balesetem, ami kizárta a gyors váltást, végül 2 évig ott ragadtam. Az utolsó hónapokban már aludni se nagyon tudtam, görcsben állt a gyomrom és munka után sem volt kedvem vagy energiám semmihez, csak vegetáltam.. Aztán összekapartam magam, sikerült váltanom és visszatértem az energikusabb, vidámabb alap énemhez. A következő munkahelyemen vagyok azóta is, nagyon szeretek itt dolgozni.
nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1000-el.

Emberekkel dolgozom, találkozok velük, beszélni/meghallgatni kell őket, van, akivel vitázni. Kevés sikerélmény van, regenerálódási lehetőség otthon van, amikor totál egyedül vagyok otthon.

nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Jo lenne ha mar robotok dolgoznanak, embereknek nem kene dolgozni, a tetves munka veszi el életkedvem 0-ra minden nap
nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!