Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok nekem segítséget...

Tudnátok nekem segítséget adni felmondás megírásához?

Figyelt kérdés
Láttam mintákat a neten. Ezek nekem úgy jöttek le, hogy egy "jelentősebb munkakör", vagy hivatás megszüntetéséhez készültek. Én egy 4 éves szakmunkás munkakört /minőség ellenőr/ szeretnék felmondani. Köszönöm előre is a segítséget.

2023. dec. 6. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csicska vagy, ha felmondasz. Ki fogja megcsinálni a melót, ha ilyen gyáva gci szr vagy. Maradj és alázódj!
2023. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A rendes felmondás még az előző MT-ben szerepelt.


A munkavállaló formai kötöttség nélkül felmondhat, fontos viszont a dátum, illetve hogy kapj vissza egy aláírt példányt biztos ami biztos.


Tehát ha azt írod pl hogy:


Alulírott Kovács Jóska az XY céggel 2010.01.01-én létrejött munkaviszonyomat a mai nappal munkavállalói felmondással megszűntetem. Kérem tájékoztassanak a rám vonatkozó felmondási időről és a munkakör átadásának módjáról.


DÁTUM.


És akkor még beleírhatod, hogy esetleg kéred, hogy a felmondási idő egy részétől tekintsenek el.

2023. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Alulírott Kis Pista 2023. 12. 31-ével fel kívánom mondani a Cég Kft.-vel 2020. 01. 01-én kötött munkaszerződésem alapján fennálló minőségellenőri munkaviszonyomat. Alul dátum, aláírás.
2023. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-esé is tök jó.
2023. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11, gyere a helyemre akkor dolgozni! 😏 Ami biztos lesz: Fagyoskodás, 0 megbecsülés, pattogás a legapròbb dolgokon is, fizetésed hirtelen megrövidülése hónapról hónapra, sok sok túlóra, havi 300 óra, agyhalott kollégák, stb. Téged vár a csapat ide, nekem meg már megvan a helyem egy kényelmes, fűtött irodában. Puszi! 😘
2023. dec. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget.
2023. dec. 7. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!