Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyet ajánlanátok...

Tomy88trance kérdése:

Milyen munkahelyet ajánlanátok egy introvertáltnak?

Figyelt kérdés
Milyen munkahelyet tudnátok ajánlani egy zárkozott introvertált embernek, aki nehezen jön jól ki a kollégáival vagy csak sokára, mert lassan tud megnyílni? Tehát a cél a lehető legkevesebb kolléga lenne és tegyük fel, hogy a vállalkozói lét nem opció.

#állás #munka #zárkózottság #introvertált #nem csapatmunka #nem vállalkozás
dec. 16. 21:05
1 2
 11/13 Senior Séf ***** válasza:
65%
Menj juhásznak.
dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyet, idővel rá fogsz jönni hogy a munkában nem ez számít.

Én ügyfélszolgálatos voltam, és egyszer kellett egy határozott NEM-mel válaszolnom a belső hangnak a fejemben erre a kérdésére: "nem szeretsz telefonálgatni, nem lesz gáz?"

Tényleg nem lett, és végül nem ezért utáltam meg ezt a melót, hanem az ügyfelek miatt, meg a bezártság, meg a tömeg miatt.

2-3 embernél többet egy időben azóta se tudok elviselni, de nem csak munkahelyen, tömegközlekedésen, bevásárlóközpontokban stb. sem. Ettől még nem zavar ha meg kell szólalni, szetetek beszélgetni is, ezek egymástól független dolgok.

Nem állítom, hogy te is pont ugyanilyen vagy, de inkább járj utána alaposan annak, hogy valójában mi zavar adott helyzetekben, hogyan éreznéd magad jobban, mi lenne a számodra ideális környezet.

Kár magunkat ezzel beskatulyázni hogy "introvertált".

dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szobalány.
dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!