Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Törték le már lelkesedésedet...

Törték le már lelkesedésedet munkahelyen kollegák?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor új munkahelyen nagy lelkesedéssel vágtál bele a munkába és szeretted élvezted is, aztán emiatt elkezdtek mindenért szólni kollegák, kisfőnökök, bármit csináltál jól mégsem volt jó (ha van kalapod...) és emiatt egy idő után besokalltál és felvetted a sz@rok bele mentalitást
jan. 8. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem új munkahelyen. Volt már többször, hogy leállították egy-egy ötletemet. Nem szeretik az újdonságokat. De szerintem meg nem árt időnként megújulni, vagy legalább igazodni a változásokhoz.
jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kereskedelemben dolgozom. Velem az a gond úgy veszem észre hogy gyorsan és lelkesen dolgozom kevés hibával, emiatt a nagyfőnök is jókat mondott rólam értékeléskor.


És most valószínűleg emiatt mindenért beszólnak, kritizálnak, van olyan aki úgy beszél velem mint a kutyával. És attól félek ezzel kiölik belőlem teljesen a lelkesedést

jan. 8. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az hogy kiölik azt te hagyod. kit erdekel a megfasult boldogtalan kollega. lehet anno ok is ilyenek voltak mint te. szerintem pont ettol különböznek a sikeres emberek az atlagtol. NEM HAGYJAK magukat alaasni. te se hagyd. biztos jo fej okos ember vagy. szeretsz dolgozni. jol is ahogy irod. csinald.
jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahaaa elég gyakran. Bemegyek jó a kedvem ezek meg haldokolnak és zavarja őket hogy én meg jól vagyok. Negatívak, csak a rosszat látják, ha én pozitív vagyok, nem pletykálok, nem vagyok rosszindulatú, kinéznek.
jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltak, akik próbálkoztak, de nem jártak sikerrel.

Akinek az okoz örömet, hogy másokba belerúgjon, annak főleg a saját háza táján van mit sepregetnie.

jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Mindig ez tortenik. Ezert nem dolgozok dinamikus csapatokban csak magamnak.
jan. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ebben a cipőben járok most. Lelkesen jöttem a jelenlegi helyre dolgozni, és szeretem a munkámat, de most eljutottam oda, hogy váltanom kell. Egy ideje folyton ellenőrizgetnek, kapom a negatív kritikákat, minden bajuk van. Nem valószínű, hogy jobb lesz, én meg nem fogom kikészíteni a szervezezemet idegileg más hülyesége miatt. Egyvalami vigasztal: nem én vagyok az első ennél a cégnél, aki így járt. Itt ez a "divat".
jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!