Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért őrjöng a műszakvezető...

Miért őrjöng a műszakvezető azon, hogy nem vezetem a jelenlétit?

Figyelt kérdés
Korábbi munkahelyem egy államilag fenntartott gyár volt, megszűnt. Ott sem írta senki sem a jelenlétit, hanem a hónap utolsó napján végigírkálta gyorsan és egyben leadtuk mindenkiét. Később egy kreatívabb kolléga legyártotta excel táblában, kinyomtatta mindenkinek és csak alá kellett írjálni mindenkinek a sajátját és nem szóltak. Akkor ezen a helyen mégis mi a gond?

jan. 19. 13:20
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Nälunk ez ugy ment, hogy összeneztem a beosztäst a jelenletivel, es ha valaki nem irta be aznapra magät akkor ment a figyelmeztetes. A 3. figyelmeztetes utän automatikusan ki volt rugva az illetö. Benne van a szerzödesben amit aläirt az ember. Nekem ki van adva hogy a beosztottjaim munkaidejet percre pontosan tatsam szämon, ha a munkavällalo nekem dupla munkät csinäl szändekosan, lustasägbol akkor kirugom.
márc. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Mert jöhet egy ellenőrzés és az alapján nagy balhé lesz belőle. Ő a felelős azért, hogy pontosan legyen vezetve.

Ha valaki táppénzen van, vagy szabadságon, annak a dokumentációja is naprakész legyen, ez a törvény, és mindennek anyagi vonzata van.

Nálunk egy hatósági ellenőrzés során csak 3 kollégánál nem volt kitöltve 1-2 nap és abból is cirkusz volt, majdnem fegyelmit kapott az a kolléga, aki ezért felelős.

márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!