Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt valóban nem...

Próbaidő alatt valóban nem jár fizetés ?

Figyelt kérdés
Egy helyi kisboltos vett fel szárazáru pakolására, 6 hónap a próbaidő. Én 2 hét után othagytam őket és nem kaptam meg a fizetést. A főnököm azt mondta próbaidőre nem jár fizetés, azért hagytam ott mert belefájdult a hátam az egész napos pakolásba. Volt olyan is hogy 40 kgos tápokat kellett behordanom a kapuból egészen hátra a kamràig, ami vagy 50 méter és ezt a kört egy nap 100x megtettem….

jan. 21. 23:37
1 2 3
 21/28 Lilluci27 ***** válasza:
Minden ledolgozott órát ki kell fizetnie, ilyen nincs
jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Átbasznak, ezt ne hagyd!

Kiköt 3 hónap próbaidőt, után persze azt mondja, h nincs megelégedve a munkáddal és köszöni szépen, de persze már közben megvan a következő embere a következő 3 hónapra.

Amúgy a kisboltosban sose bízz, a legnagyobb rablóbanda.

jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
érdekel
jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Honnan ismered 10 éve? Nem verekedős? Nem egy életbiztosítás odamenni számonkérni. Ne állj neki hosszasan vitatkozni, alkudozni vele, és számolj vele, hogy ha feljelented, legyen kéznél a mentők telefonszáma.
jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nincs szerződés, akkor nehéz lesz mivel támadni,mert nincs mire hivatkoznia a kérdezőnek.
jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A pénzt nem fogja ott neked odaadni a felmondasnál. Majd következő hóba kapod meg a pénzed amikor a fizetés is járna.
jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26: De írja, hogy a főnök azt mondta, hogy próbaidőre nem jár fizetés, tehát nem szándékozik kifizetni őt.
jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Akkor munkaügyi bíróságra mehet. Ingyenes.
jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!