Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanítsam tovább, vagy hogyan...

Tanítsam tovább, vagy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen nagyon fontos az angol nyelv. Van egy kollégám, aki nagyon gyatrán beszéli. Felajánlottam neki, hogy segítek neki, kicsit korrepetálom. Nem kérek érte semmit, tulajdonképpen munkaidő alatt, főnöki engedéllyel történik, mert mindenkinek jó lenne, ha jobban tudná a nyelvet, én meg szívesen tanítom. Pontosabban eddig. Mivel ma nagyon sok dolgom volt, neki meg kevesebb kértem tőle egy kb. 20 perces munkát, hogy segítsen kicsit be. Megmutattam neki, miben. Igent mondott, aztán mégsem csinálta meg. Először azt akarta beadni, hogy nem volt ideje. Utána meg, hogy nem tudta, hogy sürgős, nem hallotta, hogy mondtam. Én nagyon megharagudtam rá, lehet, hogy kissé abnormálisan is. De heti több órát foglalkozom vele, és én kértem tőle egy kb. 20 perces melót. Nem szépen beszéltem vele, és rá se tudok nézni. De nagyon kihasználva érzem magam. Te abbahagynád a tanítását, vagy ha bevállaltam, csináljam? Te hogy tennél?
jan. 22. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Abbahagynám. Nézzen mást madárnak.
jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Abbahagynám, nem tisztel, hisz te jó fej vagy , Ö meg kihasznál!
jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne menjen a munka rovására, hagyd sztem abba.
jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Na ugye milyen jó valakit tanítgatni?:D

A kezeim alatt több munkahelyen is betanult pár ember. Nagyon sokat felcsesztek, sokat kiakadtam rájuk de megérte mert tudott terhet levenni a vállamról, mégha csak egy kicsit is. Hallottam én is sok kifogást de én kiindultam saját magamból, ha nem vagyok teljesen biztos a dologban akkor vagy megvárom a tapasztaltat, hogy csináljuk meg 100%-osra vagy elkezdem és átnézetem vele (csak sokan nem merik ezt felvállalni ahogy észrevettem).

Neked lehet, hogy 20 perc de neki kezdőként simán lehet 1 óra is.

Szerintem légy türelmes vele a későbbiekben, ha betanul még hálád is lesz és lehet a saját feladatán kívül is besegít majd neked.

Türelem tesó, türelem. :D

jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4es, konkrétan fénymásolást kértem tőle.
jan. 22. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Abbahagynám.
jan. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mennyibe kerul 1 óra nyelvoktatás magánnál?

Kb a főnök is hulyének nézhet.

jan. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy most annyi munkád van, hogy nincs időd tanítani őt és tüntetőleg elmész fénymásolni.
jan. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Attol hogy atnitod még nem köteles az assziszensednek lennie.

Ezeket a szabalyokat hogy cserébe mit kersz előtte le kell fektetni.

jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, utolsó, csak így kevesebb időm lesz/nem lesz időm tanítani. Az ő tanításával nem lesz a munkám kevesebb, csak az időm, ami alatt ezt el kell végezni.
jan. 23. 08:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!