Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi rosszindulat,...

Munkahelyi rosszindulat, undorító pletykálkodás?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozom ebben a nagy cégben (a 4 nagy közül az egyik,érti aki érti).

Nagyon toxikus a környezet, van pár nagyszájú ember akiktől rendesen félnek a többiek és jópofiznak velük, ezek a nagyszájúak diktálnak mindenben. Fúrják egymást is egymás háta mögött, láthatatlanul versengenek, alázgatják, kínos helyzetbe kevernek mindenkit állandóan. Azt lesik hogy kit miért hogyan lehet alázgatni, megszólni, kibeszélni. Magamról is hallottam már vissza rosszindulatú kibeszélést.

Valószínű az én személyiségem sem a legszerencsésebb egy ilyen helyre, alapvetően introvertált vagyok, csendesebb és érzékeny. A munkámmal meg vannak elégedve.

A munka sok a fizetésről inkább viszont nem is beszélnék, az meg nagyon kevés. Szóval egyértelműen váltani szeretnék mostanában.

Nekem egyetem után ez volt az első rendes munkahelyem.

Kicsit meg vagyok ijedve, hogy ilyenek az emberek minden multiban? Nekem ez nagyon nem tetszik.

Más munkahelyen is ez az alap? Mert akkor inkább kitalálok valami mást amivel foglalkozhatnék, de ilyennek még 1x nem szeretném kitenni magam.



jan. 25. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Elvárhatják nyugodtan,ahogy te is elvárhatod, hogy kiszálljanak az aurádból. Magánéleti dolgokból csak olyat érdemes elmondani,ami tök ártatlan info és amit nem fognak "kiforgatni", pl.mit főztél, hol kirándultál, milyen filmet láttál. Ezekről is tök jó beszélgetéseket lehet kezdeményezni, és nem leszel kiszolgáltatva. Szerintem ez ilyen arany középutas megoldás.
jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Vezetőségnek mindig óriási felelőssége van abban, hogy milyen "viselkedésmintákat", közhangulatot engednek érvényesülni.

Ha rosszakat, akkor ők maguk is olyanok.

Az ember azt teszi az idegennel, ami valójában benne van vica versa.

jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Senior Séf ***** válasza:
70%
Ahol két nő van, ott a fent írtak is jelen vannak.
jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#1 De majd az is legyen mókás ha valaki beveri a képedet!
jan. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!