Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » El mennél e olyan munkahelyre...

El mennél e olyan munkahelyre dolgozni amit úgy hirdetnek: szereted a pörgés? szereted a kihívásokat?

Figyelt kérdés
jan. 30. 07:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem szeretem a pörgést. Nyugodtan, átgondoltan tudok dolgozni, nem is tudnék másképpen pontos, hibátlan munkát kiadni a kezemből. Márpedig a munkám jellegénél fogva ez követelmény, szakértői munka.

Aki akar, az pörögjön.

jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
El. Utalom az unalmat es nem halaad az ido. Emberekbol is csak a porgoseket birom
jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges szintig pörgök, aztán azon túl már stressz. Szeretem, ha a munka kitölti a napom, mert legalább nem unatkozom, de azt már nem tűröm, hogy ne tudjak 10 perc szünetet se tartani, nyugodtan ebédelni és munkaidő után is hívogassanak, ill. túlórázzak.
jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van az a pénz, hogy szeretem a pörgést és a kihívásokat.
jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak ha igazán rátermettnek érzem magam a feladathoz.
jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!