Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha interjún nem kérdezik meg...

Ha interjún nem kérdezik meg a bérigényemet, akkor az intő jel?

Figyelt kérdés

febr. 1. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nagyobb cégek meghatározzák a bért, nem adnak se többet, se kevesebbet. Egyáltalán nem volt erről szó?
febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt róla szó.
febr. 1. 10:46
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Akkor neked kell rákérdezni. A juttatás igen fontos része a munkaviszonynak, beszélni kell róla.
febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezz rá, én pl inkább csak egy bérsávot mondok, ahol az alsó határ az az összeg, amire eredetileg gondoltam. Ha megadják az afeletti összeget is, akkor az egy nagy plusz.
febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Valószínűleg akkor érdemes még szétnézni munka ügyben, mert nem nyert.

Szerintem intő jel.

febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem intő jel lehet, de attól függ, hányadik körön vagy. Mert ha egy interjú folyamat több körből áll, lehet a másodikon térnek rá a bérekre, az elsőn még csak felmérik, hogy egyáltalán érdemes-e tovább folytatni veled a folyamatot.
febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 búzaszem ***** válasza:
86%
Nem feltétlen intő jel, főleg, ha azt mondják tedd fel te is a kérdéseidet. Ekkor érdemes a bérre rákérdezni és tisztázni.
febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért nem kérdezték meg, mert úgyse vesznek fel.
febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták: vannak helyek és munkakörök, ahol a bér nem képezi alku tárgyát, főleg ha több alkalmas jelentkező van egy betöltendő állásra. De sokan nem is szeretnek ilyen kérdést kapni az állásinterjún, mert csak zavarba jönnek tőle és aztán utólag dilemmáznak rajta hogy nem mondtak-e túl sokat vagy túl keveset.
febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyobb cég, akkor keresnek 5főt, meghallgatnak 15öt és abból választanak.

A bérezés, juttatás bruttója fix.

febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!