Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért flegma és lekezelő...

Miért flegma és lekezelő velem mindenki azóta, mióta megszereztem a mesterdiplomám?

Figyelt kérdés
Minden kollégám flegma és lekezelő lett velem, előtte semmi ilyen nem volt, pedig nem vertem a mellem vagy dicsekedtem mindenkinek, nem és mondtam el senkinek csak akkor amikor valaki rákérdezett.
febr. 14. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg nincs semmi előzmény, akkor féltékenyek.
febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak a fejedben letezo sztori, senkit sem neznek le vagy kezelnek flegman csak azert mert MSC/MA-ja lett.
febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudom. Kérdezd meg tőlük. Én nem látok összefüggést.
febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg ezt csak te magyarázod bele, nyilván szeretnéd, hogy féltékenyek legyenek rád emiatt vagy nem tudom.
febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, már a felmondási időmet töltöm amúgy is szóval nem igazán érdekel a többiek véleménye :D
febr. 14. 14:54
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Aha, es nyilvan csakis azert flegmak mert diplomad van es nem mert felmondtal es nekik kell majd a te munkadat is vegezni.


Minek irtad ki a kerdest amugy? Hogy eldicsekedhess a mesterdiplomaddal (ami valoszinuleg szinten csak a fejedben letezik)?

febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Itt tényleg mindenki beteg 🤓
febr. 14. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Már bocs, de még a válaszokból is süt, hogy a kérdező a rossz és mindenki más a jó, a szent és semmiképp sem irigy. Nekem is volt gyakornoki időm alatt irigy kollégám (velem egyidős), pedig semmit az égvilágon nem hencegtem. Vannak ilyen emberek, akik emiatt kevesebbnek érzik magukat és így fejezik ki. Egyébként meg grat a diplomához!
febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
hogy kiírhasd magadból a picsogást, hogy "jajajajj, én szegény pici mesterdiplomás baba, biztos mindenki irigy rám és ezért gonosz velem", mert képtelen vagy elviselni, hogy senki le se szrja a hülye papírod. sőt a következő meg az azt követő munkahelyeden se fog izgatni senkit. ma mrá minden fogyatékosnak is van négy diplomája, messze nem jelent ez annyit, mint egy harminc éve. nem kell ennyire nagyra lenni azzal, hogy tudsz írni-olvasni.
febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Próbáznak.
febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!