Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik a nagyobb szemétség,...

Melyik a nagyobb szemétség, néha 2 órát késni reggel vagy minden délután korábban elmenni 2 órával?

Figyelt kérdés

A munkaidő hivatalosan 8_00-16:50-ig tart. A munkahelyemen nincs főnök velem együtt, mert külső telephelyen vagyok, a főnök pedig egy másik telephelyen van pár utcával arrébb.

Kollégám akivel vagyok, majdnem minden nap késik. Leggyakrabban 30-60 perc közötti késést kell elképzelni nála. Ez a cégnél megszokott, mert alapjáraton senki nem jár be más telephelyeken sem sokkal korábban, még a főnök is sokszor késik 15-20 percet. Viszont kollégám néha kicsit megcsúszik (munkanap előtti éjjelig bulizás vagy csak egyszerűen nem tud felkelni magánéleti gondok miatt, meg ki is van égve már a munkából), és van hogy 10 körül ér be. Sőt, megesett már, hogy 11:30-kor ért be, ami ki is derült és eléggé kemény hegyibeszédet kapott. Annyi a pozitívum, hogy Ő általában kivárja minimum a 16:30-at, és néha bent is marad akár 18:00-ig is, ha a munka úgy van.

Én minden reggel beérek 7:55-re. VISZONT mivel vidékről járok fel (1,5 óra tömegközlekedés amíg otthonról munkahelyig jutok és 1,5 óra vissza) ezért én minden nap elszoktam szökni 14:45-kor, de ha nagyon durván sok a munka akkor is legkésőbb 15:45-kor és nem érdekel semmi, csapot papot magam mögött hagyok. Legdurvább amit csináltam, hogy 12:00-kor már leléptem. Eddig sosem tudódott ez ki. Egyszerűen én nálam azért van, mert rühellem az élet alapvető szabályát, hogy dolgozni kell és hát kirúgni meg nem fognak, mert nincs az a hülye, aki ugyanilyen kicsi pénzért ugyanilyen sz*r munkát vállaljon tisztességesen. Én is csak azért vagyok itt, mert tudom, hogy ez a helyzet és így kiélvezem, hogy kihasználom a munkáltatót, ha már kötelező ebben a hülye életben dolgozni...

Melyikünk a rosszabb?



febr. 24. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Reggel késni rosszabb
Korábban elmenni rosszabb
21 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalataim szerint a munkaadó szereti kihasználni és hülyének nézni az alkalmazottakat. Ahogy munkatársak is szeretik ezt csinálni a másikkal. Jól teszed, hogy te ezt nem hagyod.
febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindketten ugyanolyan sz*r munkaerő vagytok. Ha ez megnyugtat.
febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

A munka el van végezve?

Mert szerintem csak ez számít.

Csak a sötét keleten számít a munkaidő, nem baj, ha te mindent megcsináltál délre, üljél ott 4-ig, mert csak.

febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Javasolnám, hogy ha már ennyire semmirekellő vagy és ennyire semmi dolgod nincs a munkahelyen, legalább bent foglald el magad. A mai gazdasági helyzetben bármelyik pillanatban lapátra kerülhettek főnököstül, telephelyestül stb.
febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
A Mohacsi csata utan kipusztitottak a magyarok a ciganyokat es ujra telepultunk a gyozelmet elvettek tolunk a zsidok , pedig az jart. A ciganyokat majdnem visszaalakitottak azza a fajja aminek mi hittuk, pedig arulok voltak es az ellensegnek segitettek. A magyarok biztos rajottek volna ,hogy kell az ilyen halhatalanokat kipusztitani , csak az orruk elott megegyeztek a zsidok. Csak azt nem tudtak , hogy ez a kemeny mag es nem lesz alku.
febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek titeket, mert nálunk hiába van kész a meló 2 órával hamarabb, nem mehetsz sehova, amíg le nem telik a munkaidő...
febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha 1-nél többször késel el a munkából, akkor adios!
febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%

Már megint te?!

Az előző kérdésed is gáz volt.

Csoda, hogy a főnökötök nem rúgott ki még mindkettőtöket.

Nem, nem nagyobb szemét nálad a munkatársad, aki magánéleti bajok miatt késik, mint te, aki állásinterjúra leléptél csak úgy, mert nem kaptál szabadságot.

febr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
6: Örülhetsz, ha csak annyi, hogy nem mehettek el. Másutt még ki is találnak plusz munkát, amit onnantól mindig el kell végeznetek, amikor ilyen szupergyorsan kész vagytok.
febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Crisopher ***** válasza:
Bezzeg nekem 10 perc késésekért már szóltak
febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!