Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem szemétség...

Szerintetek nem szemétség minden hónapban a szerződésen feltüntetett utolsó napon utalni a fizetést?

Figyelt kérdés
Ez az első ilyen munkahelyem, ahol minden hónapban 10-én utalják a fizetést. Elég kellemetlen, mert majdnem eltelik a hónap fele mire megjön a fizetés, meg elég sok mindent legkésőbb 12-ig be kell fizetni (és nem azonnal teljesül az átutalás). Az eddigi munkahelyeimen hónap elején (legkésőbb 4-ig) megjött a fizetés, nem értem ezen a helyen mi tart ilyen sokáig.
2021. márc. 10. 06:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szemétség, amíg betartják, ami a szerződésben van. Hogy miért így csinálják, azt nem tudom.
2021. márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem szemétség, csináld jobban a számfejtést.
2021. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Betartják? Be. Nem szemétség.
2021. márc. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Sok munkahely van, ahol 10-én fizetnek. Ha így kötöttétek meg a szerződést, akkor rendben van. Ha később utalnak, úgy lehet reklamálni.
2021. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

így van, ezzel semmi baj nincs, ameddig nem csúsznak át. most én is ma kapom meg, pedig eddig hó elején megvolt mindig, de ebben a helyzetben olyan csúszások vannak már...valamelyik ügyfelünk csak 20-a körül egyenlíti ki a számlát(állami forrásból gazdálkodik ráadásul)...mi meg majd megoldjuk addig valahogy a cég működését.


szóval inkább úgy érdemes mondani, hogy az a nagyon jó cég, ahol jóval határidő előtt utalja a fizetéseket.

2021. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Úgyis 1 hónap van a fizetések között, nem?!
2021. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Az átutalás 5 percen belül teljesül.
2021. márc. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Miért szemétség? MT szerint is minden hónap 10,ha nincs más megegyezés a munkaszerződésben. Ugyanúgy 1 hónap telik el a két fizu között, neked kell jobban beosztani. Elsőnek kifizetem a kötelező kiadásaim, rezsi, albérlet, meg ami kell, és hopp nagy része el is ment, utána a maradékkal úgy kalkulálok, hogy félre is tudjak tenni, meg a következő fizuig kihúzzam.
2021. márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemétség, hiszen te is aláírtad, hogy ez így megfelel neked. Másrészt 10 és 10 között is ugyanannyi nap telik el, mint 4 és 4 között nem? Az utalás meg azonnal teljesül!
2021. márc. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik miért írtad alá?
2021. márc. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!