Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselkedtek mikor egyedül...

Hogy viselkedtek mikor egyedüli nőként kerültök férfiakkal teli munkahelyre?

Figyelt kérdés

Eleinte mindenki kedves volt velem és előzékeny, élveztem is talán a figyelmet, de mivel én nem kezdtem velük barátkozni senkivel komolyabban mert nem nagyon vagyok ismerkedős, így kinéztek és mindig obszcén szövegekkel próbáltak (gondolom emiatt) bántani. Fordulhattam volna főnökséghez is, de úgyis hamarosan elhagyom ezt a munkahelyet.


Nektek is voltak ilyen tapasztalataitok?


márc. 3. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a főnök kezdett terrorizálni molesztálni(de van felesége meg családi idill 30 éve is), a férfi kollegák meg egyik se mert mellém állni, kisebbitették a bajt nem védtek meg nem szoltak fel, inkább álltak a fönök mellé munkahelyféltésből.

Mikor felmondtam, akkor meg fenyegetett feljelentéssel a főnök, hogy egy hibámra ráfogja hogy direkt volt es agyonráncigáltat birosaggal is ugyis mindig a munkaadóknak adnak igazat es neki van pénze ugyvedre is.


Azután imadkoztam hogy csak női főnökeim legyenek. Es meghallgattatott, mert csak azok vannak azóta más helyeken.

márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

*Ja meg csoporttréninget szervezett uszoda strand wellnes. Na mondom kösz en biztos hogy nem megyek hogy a p.csámat lessék.

Mily érdekes nem lett a wellnesspartybol semmi így hogy én nem mentem, le lett fújva

márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is tapasztaltam hogy egyik se áll a nő mellé mikor atrocitás ért és ez vmi krva elszomorító. Inkább együtt röhögnek a bántalmazóval.
márc. 3. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szegény nők, de amikor ők genyóskodnak a másikkal az úgy van a legnagyobb rendben!
márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ahol dolgozom 50-50% az arány. Azt látom, hogy a 40 +-os nők tepernek a férfiak után. Van kolléganőm aki ha kettesben vagyunk barátságosan beszélget velem viszont ha hímnemű is van a közelben akkor csak vele.Rosszabb esetben még undok is olyankor. Általánosságban is azt látom, hogy a férfiak között nagyobb a egyetértés. Elfogadják, ha női kolléganő érkezik, egykedvűen tudomásul veszik. A hölgyek viszont megőrülnek, kiváltságnak érzik hogy ha férfiakkal dolgozhatnak.
márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5 ezt én is tapasztalom nálunk.

Ha csak 1 férfi kollega van es vele beszélek 10 masik kolleganő meg tudna folytani egy kanál vízben. Mikozben házasak is, meg gyerekesek is.

Annyi hasonlo kontextus van még, hogy szánalmas.

márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem is utál a többi nő az elejétől fogva a másik szektorból mert én vagyok egyedüli nő a pasiknál. Röhej.
márc. 3. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem ez miatt volt olyan pasim is hogy melohelyen ugy viselkedtünk egymással mint az idegenek, mert a nők ránkszálltak volna egyböl, kettesben meg fergeteges több alkalmas szex bulizás, félig együtt élés, minden volt.
márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes amit írsz kérdező, mert én nagyon mást tapasztalok.


Figyelmesek, érdeklődőek, meg akarnak ismerni, igen valaki vevő lenne szexre, de megértik, hogy én nem.

Recepció, őrszolgálatban évek óta.


Előtte irodában voltam nők között, klikkesedés, irigység, levegőnek nézés.


N30

márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
xd
márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!