Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is úgy van ahogy én, hogy...

Más is úgy van ahogy én, hogy majdnem 1 éve nem talál munkát?

Figyelt kérdés

Van egy szakmam ugyan, de gyakorlatom nulla CNC programozó,

es mivel videken lakom, igy meg nehezebb talalnom munkat, lenytelen vagyok a szuleime "eloskodni" mit tennetek a helyemben? ami gyar szoba johet, nincs uresedes... sehol meg kis magyar tulajdonú cegeknel is.

Most komolyan kuldfoldre menni az egyetlen megoldas?


márc. 6. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
bendő országában nincsenek munkanélküliek csak lusta emerek , egy nap 24 órából áll , 4 óra utazás 8 óra munka 12óra szórakozás
márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 sok családban az is gondot okoz, hogy megoldják, hogy a fiatal felnőtt egy nagyvárosba költözzön. Albérlet nem ingyen van, Pesten nem kevés+kauciók. Ez többszáz ezer forintos induló tőkét feltételez. Én sem tudtam máshogy megoldani, mint olyan külföldi munkával, amihez járt szállás és ellátás.
márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Én egyetem után kijőve egyből találtam vidékiként full home office munkát. Igaz, ügyfélszolgálatos munka volt és 3 hónap alatt kicsinált teljesen és fel kellett mondanom vagy megölöm magam ott helyben. Utána már viszont 13 hónapig nem volt munkám, aztán most az új munkámmal ennyi volt a home officeom, most számítógép pakolgatóként dolgozom Pesten, 2-2 óra utazással... Ez is kicsinál, ezt is muszáj lesz 3 hónap után otthagynom.
márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

En vendegätozok a halodo nyugaton lassan 2 evtizede...

Itt hogy fölvegyenek melozni, kb elöiräs hogy legyen 2 kezed, 2 läbad meg megertsd amit mondanak. Nem szämit hätränynak ha agyhalott vagy de meleg szarig tudsz nyalni, ugyhogy gyia, ne a szülökön elösködj hanem iräny a nagyviläg... :D

márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában cnc-s vagyok. 13. 14. havi fizu, évi 28 nap szabadnap. És csak angolul tudok valamennyire.

Én a helyedben nem gondolkodnék...

márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

„...Most komolyan kuldfoldre menni az egyetlen megoldas?”


És ebben mi a meglepő? Olyan szakmát tanultál amiben nulla tapasztalattal Magyarországon nehéz elstartolni, úgyhogy 2-3 évre külföldre menni teljesen szokványos, akkor is ha házasember vagy, ha meg szingli az még jobb.

márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!