Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak dolgozni? Irodai es nem hajt a tatár

Figyelt kérdés

Van egy rakat feladatom fel vannak gyűlve.


De általában befigyelnek határidős munkák vagy amiket külön kér a csopvez vagy igi. Ezek adnak vmennyi adrenalint ahhoz hogy intézzem elvégezzem es jelentsem.


De a nem határidős felgyűlő lassan tornyosuló hülyeségek(amik szinte csak asszisztencia mert olyanok higy tegyem sorba vigyem be az exelbe datumbelyegzővel lássam el írassam már alá, fogalmazzam meg nyomtassam írassam fűzzem le), vagy olyanok hogy keressek meg kb húszezer eszközt hol vannak ki kinek adta kölcsön melyik amortizálódott le, ki lett e dobva, ha nem, akkor hol van, és ezzel tegyem helyre a könyvelői navos nyilvántartást hogy legalább hasonlítson már a valóságra..ez meg végeláthatatlan belső ellenőri feladat kb, aminek kb soha nincs vége és soha nem fog a nyilv.tartás egyezni a valósaggal mert a gyakorlatban pl ki lehet dobni a kukába egy törött eszközt a gépből meg nincs engedély csak ugy kidobni selejtezni 6 ezer engedély javaslat nyilatkozat kell hozzá és időszakosak.


Na és bejovök dolgozni es ha nincs SOS vagy igazgatói csopvez adta feladat, egyszeruen képtelen vagyok nekiállni sorbarendezéseknek bélyegzésnek eszköznyomozásnak, olyan èrzés, mintha teljesen értelmetlenül kéne dolgoznom, nem hajt a tatár sem, a legmagasztosabb cél az hogy belyegezve aláirva sorba le legyenek fűzve ha soha nem latott ellenőrzés lenne a cégnél elő tudjuk bányászni es ne álljanak bele.


Már elkezdtem kávézni vettem koncentráció serkentő tablettát is, direkt kipihenem magam otthon hogy ne félálomban kínlódjak a munkahelyen, mit csináljak még hogy csináljak már vmit?



márc. 7. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne.
márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a felettesednek, hogy noszogasson ezekkel a feladatokkal, mert ez nagyobb teljesítményre ösztönöz. Nem vicc, tényleg vannak olyanok akiket noszogatni kell, de ne várd meg vele amíg késő lesz és a noszogatás helyett lecseszés lesz, hogy miért nem halad a feladat, mert annak már következményei lehetnek.
márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy váltanod kellene, mert így hamarosan kiégsz. Valami pörgősebb passzolna hozzád.
márc. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Eddig azt csináltam hogy azert szólok nekik hogy adjanak már munkáz. Ha sok van pl a csopvez hátán nyugodtan passzolja át, és már besegítek másik osztálynak is(mert ők fulladnak a munkában), es kapom a sok köszönöm csokit is(mikozben én köszönhetem nekik hogy nem fűzögetnem.meg bélyegeznem kell)ez azota már igazgatói utasítasba is kerult hogy nemhogy besegíthetek hanem segítsek is be másik osztálynak. De gyakran noszogatom is őket hogy na ma is van vmi amit csinaljak?


De a pluaz feladatok is mindig csak addig terhelnek le mig meg nem csinálom. Tehát amikor leadva megint ott van előttem a saját munkaköröm asszisztencia része egyra nagyobbra növekvő toronyként és szinte fizikai fájdalmat is okoz nekiállni:(


Amugy 2. Én általában 1 lépéssel járok mindig minden előtt. A határidős munkákat mar kivulről fújom melyiket mikor szokták elrendelni, már az utasítás előtt" rámozdulok" és gyakran csopvez igazgató által hátrasorolt feladatokat végzek mivel azokat passzolják nekem át amivel nem akarnak foglalkozni es nem élethalál, engem viszont az inkább éltet. Pl beszállitok keresése targyalás szerződeskötés a szolgaltatás végzés kontrollja, most ezeket adták ide.

De bármilyen más pl fogyasztási nyomonkövetés kontroll is már a nyakamba került, ami megint izgalmasabb mint a lefűzögetések.



És nő létemre már olyannal.is megbíztak hogy én írjak SZAKvéleményt a céges kocsikról!

Na brilliánsra sikerült!:)

Ahhoz képest hogy közöm nincs egy futóműhöz se es azt se tudom mi az hogy turbónyomás de teljes hivatalos szakvéleményt ollóztam össze azokból amiket elmknndtak pl a kocai eszi az olajat. Ezt szépen megfogalmaztam hogy az olajfogyasztás a normatív határértékek felett van:D


Mondjuk először rosszul lettem attol ahogy a pasik kínai nyelven beszelnek a kocsikról amiket nem írhatok bele szakvéleménybe csak magyarul🤣

Na de ez is pipa leadva elfogadva. Kocsik forgalomból kivonása intézve.


És aztán megint elottem a sok belyegzendő lefüzendő f.szság😭

márc. 7. 09:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Na részvétem. Én is utálom a monoton koncentrálósat. Esetleg beszélj magadban közben hogy ezt meg ezt csinálod, elkezdeni amúgy nehezebb mint folytatni, pár napot lenyomsz aztán megy magától. De valszeg nem való neked ez hosszú távon, ha ezekkel megvagy ami már a te feladatod lett, beszéld meg a főnökeiddel hogy ezeket a továbbiakban nem csinálhatná e más akihez jobban passzol.
márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Korábban vettünk fel 4 órás asszisztenst akit elhalmoz ilyen adminisztratív feladatokkal a csopvez is és a munkaügy is.

Én is szóltam hogy én is szeretnék neki átpasszolni dolgokat! De engem kihagytak ebből.

Azóta az a munkatárs már nincs nálunk, mert nem megy neki..alkalmatlan.

De tervben van másik kollega felvétele a helyére de húzzák halogatják valamiért most.(mert valszeg ez sincs prioritáson nem akarnak ezzel "tökölni")

Azon gondolkodom ezt is kézbe kéne vennem valahogy hogy intézek én adminisztrációs munkatársat akkor és hátha akkor én is lepasszolhatnék majd ezt azt neki..


5. Amúgy szerintem senkinek nem való. Előttem az én munkakörömben 2 nek mondtak fel alkalmatlanság miatt, egyik meg idegileg készült ki és ő mondott fel. Én vagyok a 4.kísérleti nyuluk és valahogy megbecsülnek. Legutóbb ölelést is kaptam az igitöl mert elintéztem egy sima szállítást. Ez azèrt nagy szó nála, mert irtó nárci amúgy az igazgatónk, nem éppen egy ölelkezős típus ill az ölelés nála az nem szívből van hanem csak manipuláció maximum is.(de lehet sejtik hogy nézelődöm kifelé, ezt még nem tudom, de nyomozom mert kiszivároghatott és biztos akarok lenni benne de csak feltételezésem van még erről)

márc. 7. 10:51
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy reggel ütemtervet készítesz, pl. hogy miket csinálsz,meg délelôtt. Aztán beállítasz egy idôzítôt, mondjuk 10 percre a sorbarendezésre. Aztán próbáld a 10 perc alatt befejezni. Aztán a következô akármire belövöd mennyi idô kell, és mehet az idôzítô. Ha van valami egyszerû okosórád, azon lehet rezgôs idôzítôt beállítani, az nem zavar másokat.
márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, és írd fel sorban a teendôket listára, ami kész, azt kipipálod. Így ha hirtelen nem jut eszedbe mit kéne csinálni még, csak rápillantasz. Meg ad egy kis sikerélményt is, ahogy gyûlnek a pipák a listán.

Iktass be tervszerûen szüneteket is, pl. ha ez meg ez kész van, iszok egy kávét. Ezek is motiválóak.

márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na itt van elottem a dokumentum halmaz.

Itt küzdök azon hogy elkezdjem szortírozni hogy aztán excelbe vigyem kitalaljam a dátumokat es neki kezdjek datumbelyegzőzni es meglegyen mik hiányoznak es kezdjem nyomozni.

Es akkor 2.lépés kinyomtatni a nyilatkozatokat elotte abba a neveket valahonnan összeszedni.

Es a nyilatkozatokhoz a mellékleteket.

Aztán zárási jelentéseket kitolteni nem tudom milyen számokkal...azt is nyomozni.

Káosz is van.


És már most rosszul vagyok es nem tudok hozzányúlni se.

Es már kértem inkabb masik osztályrol munkát.., majd hozzák, és kikéredzkettem segiteni megint másik kollegának is(nem engedélyezték), jeleztem a csopveznek is hogy kérek feladatokat mert belepusztulokna dátumozásokba..hát majd szól ha van vmi.

És kávét körözök a cégnél hogy kinek lehet azzal is menekülni a papirok elől..

márc. 8. 08:56
 10/13 anonim ***** válasza:
De kérlek olvasd el csak a címeket legalább, és írd ki egy lapra. Ide is leírhatod hogy hányadik sornál tartasz. Hány darab 2024-es doksi van?
márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!