Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak dolgozni? Irodai es nem hajt a tatár

Figyelt kérdés

Van egy rakat feladatom fel vannak gyűlve.


De általában befigyelnek határidős munkák vagy amiket külön kér a csopvez vagy igi. Ezek adnak vmennyi adrenalint ahhoz hogy intézzem elvégezzem es jelentsem.


De a nem határidős felgyűlő lassan tornyosuló hülyeségek(amik szinte csak asszisztencia mert olyanok higy tegyem sorba vigyem be az exelbe datumbelyegzővel lássam el írassam már alá, fogalmazzam meg nyomtassam írassam fűzzem le), vagy olyanok hogy keressek meg kb húszezer eszközt hol vannak ki kinek adta kölcsön melyik amortizálódott le, ki lett e dobva, ha nem, akkor hol van, és ezzel tegyem helyre a könyvelői navos nyilvántartást hogy legalább hasonlítson már a valóságra..ez meg végeláthatatlan belső ellenőri feladat kb, aminek kb soha nincs vége és soha nem fog a nyilv.tartás egyezni a valósaggal mert a gyakorlatban pl ki lehet dobni a kukába egy törött eszközt a gépből meg nincs engedély csak ugy kidobni selejtezni 6 ezer engedély javaslat nyilatkozat kell hozzá és időszakosak.


Na és bejovök dolgozni es ha nincs SOS vagy igazgatói csopvez adta feladat, egyszeruen képtelen vagyok nekiállni sorbarendezéseknek bélyegzésnek eszköznyomozásnak, olyan èrzés, mintha teljesen értelmetlenül kéne dolgoznom, nem hajt a tatár sem, a legmagasztosabb cél az hogy belyegezve aláirva sorba le legyenek fűzve ha soha nem latott ellenőrzés lenne a cégnél elő tudjuk bányászni es ne álljanak bele.


Már elkezdtem kávézni vettem koncentráció serkentő tablettát is, direkt kipihenem magam otthon hogy ne félálomban kínlódjak a munkahelyen, mit csináljak még hogy csináljak már vmit?



márc. 7. 08:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk én ilyenkor hülye matricákat szoktam ráragasztani színes jelölőket felirattal vagy bármit ami egy kicsit is nem monoton.
márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az első köteg sorba van szedve es szortírozva. A hiányzó aláirásokat pótoltam én. Bélyegezve lefűzve.

Plusz van egy stóc a csopveznek aláírni színes jelölővel jelölve. Narancssára :)


A 2. köteg felét újra kell nyomtatni. Átnéztem szo szo. Hogy a fele se jó mert 2 külön szortírozandók is egybe vannak nyomtatna(1 lapokon 2 oldal és nem való egybe..)

Valamibe beleírkaltak tollal jegyzeteket amit nagyon nem kellett volna hivatalos doksiba. Azok is javítandók.

Ránézésre kb 20%- a hiányzik.


3-4. Kötegek(nyilatkozatok, záró jelentések) még sehol nincsenek. Szerkesztve se nyomtatva se így datim aláirás is kanyarban. És a zárókra amiket írni kell adatokat begyűjtés alatt vannak.


A jéghegy csúcsánál tartok már legalább..

márc. 8. 14:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Wow klassz. Fotózd le esetleg a nagyobb hibákat meg az oldalszámot.
márc. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!