Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan képesek emberek ennyire...

Hogyan képesek emberek ennyire természetes módon rabszolgamunkát végezni, mintha ez lenne a normális?

Figyelt kérdés
Saját magamból tudok kiindulni, amikor azt mondom, alap, hogy heti 40 órás szellemi munkánál többet soha nem dolgoznék, hétvége fixen az enyém, és munka nélkül telik, és a home office is alap. Nyilván ezért anno sokat is tanultam, hogy meglehessen, de valahogy nem bírnám elviselni, ha ezek akármelyikét is nélkülöznöm kellene. Ehhez képest rengeteg ismerősöm is, és még sokan mások, hajnalban kelnek, ingáznak akár 1 órát (megnövelve a munkaidejüket és lecsökkentve a szabadidejüket), 10-12 órákat is lehúznak, sokszor fizikai munkát végezve, és ezt én nem lenézem, hanem nem értem: ezek az emberek nem érzik, hogy a szabadidejük, amiket kikapcsolódásra, pihenésre, hobbijaikra fordíthatnák, elmegy a gürizésre?
márc. 9. 11:34
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
29%

11-es,halára ítélni valakit,ejnye?

Én még abba a világba nőttem fel mikor szüleim azt mondták fiam ráérünk pihenni a sírba!

És milyen igazuk volt gyerekkoromtól belém nevelték a munkát!

Ezért nincs is hitelem,még bankkártyám sincs mert nem hittem a bankok hasba akasztó dumáját.

És most is azt mondom Isten,áldja meg a szüleimet mert ilyenek neveltek!

márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező.

Te egy bölcs ember vagy és maradjon is ez így.

Te jól látod a dolgokat és szerencsés vagy, hogy te tökèletes lettél és mindezt a tökéletességet csakis önmagadnak köszönheted.

márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
85%
13:)))
márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
33%

Hogy szeretik itt is a hazug szavakat olvasni és felponzozni, de aki a normális igaz mindazokat írja le, úgy mint azt a 12-es tette, őt már lepontoztàtok.

Szegyenek vagytok mindd!

márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
69%
Régen az emberek szerinted mit dolgoztak? Ha mindenki szellemi munkát végezne, akkor ki építene házakat ahol te is élsz? Ki vezetné be a vizet, áramot, internetet? Ki takarítaná ki mondjuk a te irodádat ha irodában dolgozol? Ki gyűjtené be a gabonát amiből étel készül? Stb stb. Én is hallottam több öregtől is, hogy manapság mindenki szellemi munkát akar végezni, és senki sem akarja bepiszkolni a kezét, és így ők sem tudják mi lesz. Ha jobban belegondolsz és ez így folytatódik annyira kevés szakember lesz, hogy a fizetésük talán magasabb is lesz, mint az átlag értelmiségi embernek. Csak gondolkodj ezen. :P
márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyeneknek, mint a 12-es és 15-ös, össze kellene fogniuk valami egyletként, és kérvényt küldeni Észak-Koreának letelepedési engedélyért és állampolgárságért. Ott aztán kedvetekre rabszolgálhatnátok egy életen át.
márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
23%
Igazad van 17-es. Te bölcs ember vagy. Bárcsak tanìthatnàk az egyetemeken a gondolataidat.
márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
78%
16: Az világos, hogy a fizikai munkát is el kell végezni. Itt az elvárt munkamennyiséggel van a baj. Miérr nem lehetnek mondjuk 6 órás műszakok, heti öt napban?
márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
65%
Miérr=Miért
márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
62%
14 év alatt a pedofidesz megtanította, hogy nincs más választás. Aki tudott lelépett, ha így alakul a gazdaság akkor még elmegy 1 millió. Aztán majd hazajönnek, ha csak az orosz és kínai vonal marad.
márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!