Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyszerűen nem tudom megszokni...

Egyszerűen nem tudom megszokni az ingázást még mindig... Hogyan legyen elviselhetőbb?

Figyelt kérdés

Budapesttől 80km-re lakom egy kis iprai városkában. A semmi közepén van, a legközelebbi nagyobb város is csak 50km-re van, de lényegében kb ugyanannyi idő oda bejutni mint Pestre. 1 óra vonat/busz. Rendszergazda szerűség vagyok Pesten a belvárosban, tehát sajnos bizony még fél óra BKV is befigyel. Mire hazaérek már nagyon fáradt vagyok és egy pár youtube videó/ videojáték meccs után már alszom. Hétvégén kb csak aludni van erőm, van hogy 14 órákat alszom, hogy hétfőre kipihent legyek. Ez nem élet.

Próbáltam zenét hallgatni, de már fáj tőle a fülem, minden nap 3 óra zenehallgatás kikészít. Nyelvet tanulok telefonról, mert szeretnék külföldre költözni egyszer, de a vonaton csak aludni van erőm reggel és délután... 5-10p tanulás után kinyomom, és még van 1 óra 20 perc menetidő. Visszafele is ugyanez... Aludni nagyon rossz a vonaton, de ezt nem kell bemutatni. Játszani nem nagyon szoktam telefonon, filmeket nem szeretek nézni, youtubehoz nincs annyi internetem. Felköltözni munka mellé nem tudok, bruttó 400-ból nem tudok Pesten bérelni lakást, hogy félre is tudjak tenni a külföldi életre. Kb 0-ra jönnék ki minden hó végén.

Van még valami ötlet nektek?



márc. 9. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl a munkahelyed közelébe??? Szerintem ez megoldás lehetne a gondra. Én például gyalog 15 percre lakom az enyémtől és rengeteg időm marad mindenre. Fontold meg. Inkább fizetek többet egy albiért, de van időm kikapcsolódni, és nem kell 3-4 órákat a napomból elcseszni.
márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem tul normalis dolog ennyit aludni, nagyon enervalt vagy. Igaz nekem csak 2 ora oda vissza, de 14 orazok. Igy is eleg 6-8 ora alvas, melette sportolok, haverozok, csajozok. Mindenesetre a cel lebegjen elotted, ez van.. szivni kell egy darabig amig eleri az ember amit akar
márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem kérhetnél 1-2 nap home officet?
márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

11: Mert ebből a pénzből nem lehet elköltözni sajnos... Úgy meg végképp nem, hogy maradjon is a külföldi életre majd.

13: Nem, mert részben fizikai munka is.

márc. 10. 16:55
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírnám, Bp-re költöznék albérletbe, még ha kevesebb pénz marad is.

Vagy igenis megpróbálnék a helyi gyárban (akár ismerősi segítséggel) valami szellemi, félig szellemi munkát szerezni.

+ Vitamin, friss levegő, mozgás a friss levegőn.

márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Össze kell költöznöd valakivel/valakikkel. Azt nem tudom hogy kell csinálni de külföldön ez teljesen megszokott, hogy meg van osztva a lakás. Nem bírnék ennyit utazni semmi pénzért.
ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen, hogy lehetetlen vagy nem lehet valamit megoldani. Én ebben a szituációban folyamatosan keresnék alternatív munkát és/vagy alternatív szállást. Egyszer majd csak találok valamit.
ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!