Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtagadsz munkákat próbaidő...

Megtagadsz munkákat próbaidő alatt, , mert nem tetszik mennyi az esélye, hogy kirúgnak ?

Figyelt kérdés
márc. 10. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem passzol a meló, próbaidő alatt otthagyom a francba, nem várom meg, hogy ők tegyenek lapátra. Sőt örüljenek, ha dobok egy e-mailt, hogy holnap már nem jövök. Minden szar melót én se vagyok hajlandó elvégezni. Munka mindig van.
márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megtagadod a próbaidő első napjaiban adott munkát, megindokolva, hogy azt nem bírod csinálni, mert így, meg úgy maradandó egészségkárosodást okozhat neked az a munka.
márc. 10. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen,gond nélkül. Nem egyszer fordult már elő.
márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Hányszor kérdezed még meg?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

Mindkétszer megválaszolták a nyilvánvalót, hogy felmondasz.

márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudod, átlagolunk. Több véleményt megkérdezünk, többféle szituációs eset lehet, van. Minden munkahelyi eset más, minden ember más véleménnyel lehet.
márc. 10. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha olyan munkát akarnak végeztetni velem, ami tartós egészségkárosodást okozna, akkor én mennék el. Valószínűleg ki fognak rúgni, ha próbaidő alatt nem végzel ed a rád bízott munkát - még az is lehet, hogy igazad van és egészségkárosító, de ők nyilván leszarják, hiszen kiadták neked feladatnak, tehát ki fognak rúgni.
márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván van az a pénz, amiért károsítom az egészségemet. Jah nem.
márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

100%

Ha egészségileg nem vagy alkalmas a munkaköröd betöltésére, akkor mit keresel ott?

márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem ez cég és helyzetfüggő is. Ha valaki nagyon rá van szorulva a munkára, akkor nem fog megtagadni extra munkákat.

Én pl úgy jöttem a mostani helyemre, h egyáltalán nem volt sürgős nekem a munkahely, mert anyagilag jól voltam akkor is. Idejöttem és mikor jöttek, h ezt is meg azt is kéne csinálni, akkor mondtam, h nem, mert nem mindenesnek jöttem ide. Van egy munkaköri leírásom a szerződésben, aszerint vagyok hajlandó dolgozni. Persze ehhez az is kellett, h a cégnek szüksége legyen rám. És persze korrektül, tisztelettel kell ezt előadni, nem arcoskodva, h “a g*cit fogok én nektek minden sz*rt megcsinálni”. Egy komoly cég ilyen esetben bárkit elküld.

Persze egy segédmunkás vagy konyhai kisegítő nyilván sokkal nehezebben mondhat nemet, mint egy képzettebb szakember.

márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka h@lye kérdés!
márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!