Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy nő. Aki kb 2 hete közölte, hogy ő belém van esve 2 hónapja. Normálisan közöltem vele, hogy nem szeretnék vele semmilyen kapcsolatot. Most ott tartunk, hogy napi szinten 8-10 alkalommal hívogat, 3-4 sms társaságában. Ignoráltam, nem írtam nem vettem fel, de csak zaklat. Mit tennétek egy ilyen szituációban?

márc. 12. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

A nőnek nyivánvalóan vitamhiánya van. Vitaminhiánytól az ember furán viselkedik. Először is meg éne nézned, hogy mit fogyaszt ebédre. Eszik zöldséget? Milyen húst eszik milyen körettel?

Ennie kéne májat, banánt, paradicsomot, uborkát, céklát. Köretnek rizs vagy édesburgonya.

Ezt javasold neki. Illete sétáljon napi 7 km-ert. Adj neki egy útvonaltervet hozzá.

Ez lenyugtatja, az energiakészletét kontrolálja és a vitaminforrást pótolja.

Ezáltal nem fog furán viselkedni.

márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le mindenhonnan, és ingnoráld tovább.

Ez már kimeríti a munkahelyi zaklatás fogalmát is.

márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Meleg vagy, vagy mi van? Legalább dugnád meg akkor ha jó csaj! De ha ennyire idegesít akkor hívd a rendőrséget vagy tegyél ellene feljelentést, szólj a főnöknek, ne legyél ennyire papucs!
márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Már rég le kellett volna tiltsd.
márc. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Modjuk en kozolnem vele, hogy unalmas, kopjon le. De ha neked teszik, hogy ennyire nyomul, akkor hagyd. ;-)
márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Letiltás meg volt. Hívott ismeretlen számról, majd másik számról.


#3 Nem, nem jó nő. De ha az lenne sem vagyok gerinctelen, hogy más érzéseivel játszadozzak. Tudom neked ezt nehéz felfogni, de szerencsére van olyan aki nem úgy gondolkozik ahogy Te.


#5 Közöltem vele. Szépen is, és csúnyábban is.

márc. 12. 14:45
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
csináld meg sztem
márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem érzéseket akar, attól ne aggódj.
márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz a főnöknek, ha nem áll le.
márc. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért a számodat csak megadtad neki...
márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!