Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

Mit tehetek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy nő. Aki kb 2 hete közölte, hogy ő belém van esve 2 hónapja. Normálisan közöltem vele, hogy nem szeretnék vele semmilyen kapcsolatot. Most ott tartunk, hogy napi szinten 8-10 alkalommal hívogat, 3-4 sms társaságában. Ignoráltam, nem írtam nem vettem fel, de csak zaklat. Mit tennétek egy ilyen szituációban?

márc. 12. 13:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem adtam meg neki. Mástól szerezte meg…
márc. 14. 06:21
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, itt puskáztad el a sztorit, lehetett volna azt írnod, hogy megadtad, de nem hitted volna, hogy így visszaél a jóindulatoddal. Így már ordít, hogy kamu.
márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12 Miert van manapsag annyi kicseszett sherlockholmes a gyakorin... -.-'
márc. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
13 mert ez tök vicces!!!
márc. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem Sherlok van sok hanem tapasztalat kölyök.
tegnapelőtt 16:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem neked címeztem ezt. De ha már lekölyközöl, ha tényleg kamu a kérdésed, akkor te vagy az... bár eleve is olyan agyi szinten lehetsz, ha még ezt sem érted, miért írtam a 12-esnek, akit szintén lepontoztál.
tegnapelőtt 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de anyád se épelméjű, ha késztetést érez fotókkal bizonyítani a betegséged és hagyja, hogy a hugi dézsmálja a kasszát.
tegnapelőtt 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16 Írtam én, hogy neked szól az, hogy sok kölyök van? Tudod akinek nem inge… Ha magadra vetted akkor nem az én agyammal van a probléma.


A kérdés meg nem kamu. Csak vannak olyan gerinctelen emberkék akik egyből fektetnének bárkit akinek nem 7 hanem 8 lyuka van. Aztán beírja, hogy kamu a kérdés mert nem én adtam meg a számom. Mintha ez egy munkahelyen elképzelhetetlen lenne…

tegnapelőtt 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!