Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a munkahely...

Miért van az, hogy a munkahelyek nagy részén nem azt fogod csinálni, mint amiért valójában felvettek?

Figyelt kérdés
Pl. felvesznek egy munkakörre, aztán kiderül, valójában még 3 ember munkáját sózzák rád más területen is. Mennyire jellemző ez?

márc. 14. 15:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan az egész, mintha a HR nem is tudná, mi megy a termelésben. Vagy csak hülyének nézik az embert?
márc. 14. 15:09
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nyilván a HR-es nem ért adott szakmához, miért kellene értenie hozzá?


Egyébként nem ez a tipikus.

márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bereczk Jénos ***** válasza:
79%

Még szalagon sem lehet mindég ugyanazt csinálni, a jó szakembert sokféle munkán lehet alkalmazni, viszont aki semmihez sem ért, azt hetente cseréljék le, örüljön, hogy megpróbálják betanítani, vagy OKJ-s tanfolyamon képezze magát!!!! Én minden évben szereztem, egy-két új szakmát, mikor megkérdezték milyen végzettségem van, beborítottam az íróasztalt, válasszon!!! De én megkértem az árát, és természetesen bizonyítottam, a három hónap próbaidő egy hétig tartott, természetesen a kért pénzt is megkaptam, sőt egy hónap után még emeltek is!!!!!

Iskolában is voltam karbantartó, képesítés nélküli mondja, nincs a temperában világoskék! Mondom zöld és sárga! "maga csak hallgasson egyszerű karbantartó, én már három éve tanítok rajzot, tudom, hogy a kék és a sárga zöld!!!!" Egy matekos volt, adok kék és sárga temperát, kikeveri? Persze 24 évig szines fotóztam!! Aztán kiderült máshol matekot tanítottam és a maatekos mindenki előtt megkérdezte; Van diplomája? Van.

A jó pap is holtig tanul, fejfájára azt írják, tanulmányait befejezte!!!

márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Soha nem tapasztaltam még olyat, se nem hallottam se családi, se ismerettségi körből, hogy valakinek ne az lett volna az elvégzendő munkája, amire felvették. Szóval az általánosítás, hogy miért van az, elég ostobaságnak hangzik.

De ha véletlen pont kifogtál egy ilyen munkahelyet, akkor első nap, próbaidő elején érdemes is hekyből elköszönni, és keresni egy értelmesebbet.

márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!