Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi kötözködés...

A munkahelyi kötözködés csesztetés kihasználás ellen mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés
márc. 17. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
:'(
márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én megkernem az illetőt vagy illetoket hogy üljünk le egy asztalhoz és mondják el mi a konkrét bajuk.


Persze ez csak bizonyos IQ szint felett működik.

márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Semmit, ilyen esetekben sokszor csak munkahely váltás a megoldás.

Lehet beszélni a főnőkséggel, de ez általában csak olaj a tűzre.

Sajnos saját tapasztalat.

márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3# Nagyon jó és ha minden munkahelyen van egy kretén, akkor állandóan munkahelyet váltogatok?
márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Tokot noveszteni
márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

4-es, Igazad van, minden munkahelyen vannak olyan emberek, akikkel nem lehet közösnevezőre jutni. De, amikor már minden ember rászál egy embere, ott már nem nagyon lehet mit csinálni.

Az Audin belül dolgoztam olyan helyen, ahol az egész műszak elkezdett belekötni az újemberekbe, ott ez volt a divat. Addig csinálták, amíg felnem mondott, sokszor még a csoportvezetők is. A nagyfőnökséget meg nem érdekelte, csak hogy menjen a munka. Ilyenkor szerinted mit lehet csinálni?


3-as voltam.

márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!