Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen az első munkanap?

Milyen az első munkanap?

Figyelt kérdés

Pár napon belül kezdek életem legelső munkahelyén.

Irodában fogok dolgozni. Mi fog történni az első napon? A számlaszámomat mikor kell megadnim, ahová kapom majd a fizetésem? Bocsi a hülye kérdésekért de ezekre sajnos nem tudom a választ. És pár jó tanácsot is elfogadnék első munkahellyel kapcsolstban. Köszi


márc. 18. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Mindent meg fogsz majd ott tudni. Ez nem univerzálisan megy.


De hogy mindenki boldog legyen megmondom előre az ötöslottó nyerőszámait:


5, 11, 27, 63, 80



(pont ekkora eséllyel lesz úgy az is ahogy ide valaki leírja neked pontosan, hogy mi fog történni.)

márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj, legyél mindenkivel udvarias és kedves, és jegyzetelj, ha mondanak valamit.

A számlaszámod miatt, meg ne aggódj, sikítani fog a HR, ha még nincs náluk.

márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét munkahelyemen eddig xar volt az első nap, de az nem jelenti, hogy nálad is ez lesz. Én a számlaszámomat az első napon vittem. A jegyzetelés is jó tipp, amit fentebb is írtak.

A munkával kapcsolatban, pedig koncentrálj ahogy csak tudsz. Nem baj, ha nem megy rögtön, ami fontos, hogy lássák rajtad, hogy akarod is csinálni. Ne mással foglalkozz, csak a munkával. Ha bárki elkezd neked szidni valakit, ne szállj be, még akkor se, ha te is utálod azt a szóban forgó személyt, mert nem tudhatod ki mondja vissza a hátad mögött. Hallgasd meg őket ilyenkor és kész.

márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!