Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy rühellek...

Miért van az, hogy rühellek dolgozni? Egyszerűen hánynom kell a munka minden oldalától, és nem bírom a kötöttségeket. Mit tegyek, hogy átneveljem magam?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van egy (erőltetett, szétcsalt, semmit nem érő) informatikus egyetemi diplomám (rühellem a "szakmám"), de még mindig nem tudom mit csináljak ami pénzt hoz és nem hánynám magam el tőle. Alig van meg az 1 éves munkaviszonyom, dolgoztam már gyárban, gyorsétteremben, árufeltöltőként, ügyfélszolgálatosként, segítettem külföldi diákoknak, stb. Most jelenleg rendszergazda vagyok. De gyűlöltem mindent 2 nap után.. Nem bírom ha beszabályoznak, és utálom ha ugyan azt kell csinálnom, amit rajtam kívül több millió embernek.. Nem bírom a bezártságot és nem bírom, hogy egy menetrendnek kell megfeleljek. Amikor ezt bejelentem, mindenki úgy néz rám, mintha ölni tudna, de nem érdekel..

Ha felmondanék most a munkahelyemen, hajléktalan lennék és éhenfagynék. Nyilván nem szeretnék az lenni, de egyszerűen nem bírom, inkább a halál, nem akarok holnap is bemenni és ledolgozni a 8 órámat, meg 4 órát utazni egy nap.. Megőrülök, hogy kint jó az idő, de én nekem bent kell rohadnom az irodában, szó szerint kaparom a falat mint egy bezárt börtöntöltelék. De nyilván ha kinti melóm lenne akkor meg a rossz idő miatt őrülnék meg.



márc. 20. 18:33
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
80%
Én is utálom,ezért mindig váltok. Gyűlölök dolgozni
márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Legyél kapitalizmus ellenes internetes megmondóember Tiktokon :DDD Ez csak félig vicc. Amúgy akármit kitalálhatsz, az összes vlogger, influ és random szabadúszó ugyanúgy van vele, mint te, mindegyik rühell dolgozni, de megtalálták a pénzkeresés kevésbé szar módját. Nem csak munkahelyen rohadás van szerencsére.

De addig nem fog menni, amíg a kötöttség minden formáját elutasítod. Ahhoz sokkal nagyobb önkontroll kell, hogy magadnak dolgozz, de legalább sok egyéb negatívuma nincs.

márc. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
43%
Ez csak azért van így, mert még nem találtad meg, mivel foglalkoznál szívesen. Én is éreztem így régen.
márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Át tudom érezni. Én ugyanígy vagyok vele. 27 vagyok. Annyi hogy csendben szenvedek, mert jobbat nem tudok. Az ára: mentális és fizikai egészségromlás zuhanórepülésben. Ami nyugtat, hogy ha tényleg ennyiből áll az élet, hogy hétvégéről hétvégére élek, akkor nem fogom sajnálni, ha szétcseszi az egészségem a munka, és hamar vége lesz, mert nem sokat vesztek vele.
márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
10 éve próbálkozom tartalomgyártással, mind hiába. Nagyobb a valószínűsége, hogy villám csap belém, minthogy ebben skeres legyek.
márc. 20. 18:52
 6/26 anonim ***** válasza:
31%
Ilyenkor az szokott lenni, hogy hozol egy rakás döntést, viseled a következményeket, idővel rájössz, hogy magaddal szúrsz ki, és változol. Gyakorlatilag ez a felnőtté válás folyamata.
márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Emberek millió szívnak így.

Én is pont ezt érzem.

márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Felébredtél! 👏 Üdv a Mátrixban!


"A Mátrix egy rendszer. Ez a rendszer az ellenségünk. De amikor benne vagy és körbenézel, üzletembereket látsz, tanárokat, ügyvédeket, ácsokat. Azokat, akiknek meg akarjuk menteni a tudatát. De amíg a Mátrixban élnek, részei a rendszernek, és ettől az ellenségeink. Meg kell értened, a legtöbb közülük nem érett meg a valóságra, és sokuk úgy megszokta, oly gyógyíthatatlanul függ a rendszertől, hogy foggal-körömmel védeni fogja. Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?" (Morpheus)


"A világ (...) mind a mai napig szolgatáborok sorozata, ahol a polgárok - az adójószágok - az illúzió láncára verve robotolnak a gazdáik szolgálatában." (Stefan Molyneux)

márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
34%

Menj akkor segédmunkásnak ott kint vagy a szabadban még télen a - 5 fokban is... Ja akkor meg hidegbe kell lenni. Na ez az amikor tipukusan ki volt/ van nyalva a segged egész életedbe és sose jó semmi. Otthon laksz nem is akarsz elmenni, mert anyuci tangája melege jobb.


Változtass magadon, kezdj kicsit alázatosabb lenni... Nálad millió ember szarabb munkahelyen robotol 3-4 műszakba kevesebb pénzért ők se imádják...


Gondolkozz el

márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

"Nálad millió ember szarabb munkahelyen robotol 3-4 műszakba kevesebb pénzért ők se imádják..."


Ettől megnyugodott a pici lelke!

Ettől még egy sz@r rabszolgarendszer!

Ezt a szöveget többnyire azok puffogtatják akik nem szakadnak meg a munkában és milliókat keresnek! ;)

márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!