Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy rühellek...

Miért van az, hogy rühellek dolgozni? Egyszerűen hánynom kell a munka minden oldalától, és nem bírom a kötöttségeket. Mit tegyek, hogy átneveljem magam?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van egy (erőltetett, szétcsalt, semmit nem érő) informatikus egyetemi diplomám (rühellem a "szakmám"), de még mindig nem tudom mit csináljak ami pénzt hoz és nem hánynám magam el tőle. Alig van meg az 1 éves munkaviszonyom, dolgoztam már gyárban, gyorsétteremben, árufeltöltőként, ügyfélszolgálatosként, segítettem külföldi diákoknak, stb. Most jelenleg rendszergazda vagyok. De gyűlöltem mindent 2 nap után.. Nem bírom ha beszabályoznak, és utálom ha ugyan azt kell csinálnom, amit rajtam kívül több millió embernek.. Nem bírom a bezártságot és nem bírom, hogy egy menetrendnek kell megfeleljek. Amikor ezt bejelentem, mindenki úgy néz rám, mintha ölni tudna, de nem érdekel..

Ha felmondanék most a munkahelyemen, hajléktalan lennék és éhenfagynék. Nyilván nem szeretnék az lenni, de egyszerűen nem bírom, inkább a halál, nem akarok holnap is bemenni és ledolgozni a 8 órámat, meg 4 órát utazni egy nap.. Megőrülök, hogy kint jó az idő, de én nekem bent kell rohadnom az irodában, szó szerint kaparom a falat mint egy bezárt börtöntöltelék. De nyilván ha kinti melóm lenne akkor meg a rossz idő miatt őrülnék meg.



márc. 20. 18:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként akik a kérdezővel értenek egyet, nem akartok valami csoportot? Regisztrálhat mindenki fake profillal is, rohadt mindegy, de nekem baromira elegem van abból, hogy mindenki azt hirdeti, hogy ha ki akarsz törni, akkor fektess kriptóba, designolj ai-al szarokat és ott a print on demand, csinálgass canva templateket és csilliárdos leszel, legyél az ezermilliomodik dropshipper aki alibabáról talál valami fost meg ilyen fasságok.


Nem hiszek abban, hogy manapság nem lehet eredeti ötletet kitalálni, a közösségben viszont igen, abban, hogy senki nem az anyja pincéjéből fog magányosan önmegvalósítani. (Igen, mielőtt valaki félreérti, tudom, hogy senki nem lakik az anyja pincéjében, aki érti az érti, mire gondolok.)

Még csak nem is azt mondom, hogy konkrét ötleteket kellene a közösbe dobni, inkább szimpla eszmecsere, irányvonalak, stb.

márc. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

A hozzaállásod természetes. A munka szar. Ahogy látom nap mint nap a sok munkában leharcolt, kiégett, megnyomorodott droidot, nem épp azt látom, hogy a munka nemesít. Nem, egyáltalán nem emel ki az állati sorból. Olyanok vagyunk, mint az igáslovak és ez undorító.

Nem érzem magam nőnek a napi 8 óra gálya mellett sőt, még embernek sem. Magánéletre, fejlődésre, feltöltödésre nincs igazán idő. Nem vagyok jelen a saját életemben napi 8 órán keresztül,mintha valami elszigetelt barlangban tölteném azt az időt. Kizökkent a fontos dolgokból felesleges időpazarlás az egész!

márc. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a közös csoport gondolata. Összefogva, hasonlóan gondolkozva tényleg ki lehetne valami értelmes megoldást találni.
márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
42%
22# szegény :(
márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a közös csoport.
márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
71%
Csinalj valmi mobiljatekot amit felraksz a storeba es hozza a lovet
márc. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!