Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy rühellek...

Miért van az, hogy rühellek dolgozni? Egyszerűen hánynom kell a munka minden oldalától, és nem bírom a kötöttségeket. Mit tegyek, hogy átneveljem magam?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, van egy (erőltetett, szétcsalt, semmit nem érő) informatikus egyetemi diplomám (rühellem a "szakmám"), de még mindig nem tudom mit csináljak ami pénzt hoz és nem hánynám magam el tőle. Alig van meg az 1 éves munkaviszonyom, dolgoztam már gyárban, gyorsétteremben, árufeltöltőként, ügyfélszolgálatosként, segítettem külföldi diákoknak, stb. Most jelenleg rendszergazda vagyok. De gyűlöltem mindent 2 nap után.. Nem bírom ha beszabályoznak, és utálom ha ugyan azt kell csinálnom, amit rajtam kívül több millió embernek.. Nem bírom a bezártságot és nem bírom, hogy egy menetrendnek kell megfeleljek. Amikor ezt bejelentem, mindenki úgy néz rám, mintha ölni tudna, de nem érdekel..

Ha felmondanék most a munkahelyemen, hajléktalan lennék és éhenfagynék. Nyilván nem szeretnék az lenni, de egyszerűen nem bírom, inkább a halál, nem akarok holnap is bemenni és ledolgozni a 8 órámat, meg 4 órát utazni egy nap.. Megőrülök, hogy kint jó az idő, de én nekem bent kell rohadnom az irodában, szó szerint kaparom a falat mint egy bezárt börtöntöltelék. De nyilván ha kinti melóm lenne akkor meg a rossz idő miatt őrülnék meg.



márc. 20. 18:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a felnőtté válás folyamata, hogy sz*r lesz az életed mert minden álmaidat feladod. Hát akkor lehet a megszűnés a legjobb opció...
márc. 20. 19:12
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

"minden álmaidat feladod"


Akkor a legszarabb! Meg amikor nem testhezálló szakmát/hivatást választasz!

márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Milliók, ha nem milliárdok éreznek így. Viszont ha nem vagy politikus, vagy nem születsz milliárdos családba, akkor ez lesz.


Annyit lehet ezzel tenni, hogy keresel egy neked tetsző munkakört, amiben lehetsz egyéni vállalkozó. Nyilván ott is alkalmazkodni kell a megrendelő igényeihez, de amíg azokat teljesíted, addig úgy oldod meg a többit ahogy akarod.

márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%
Minden ember más, de én elvagyok a magam árufeltöltő munkakörében. Kollégák imádnak, mert feldobom a rossz kedvüket, örülök, hogy van pénzem, és nem halok éhen. Tudok venni ezt azt, kirándulni menni. Kicsit szerintem lehetnél lazább, és hálásabb, hogy van pénzed, ételed, lakhatásod. Ez csak egy tipp,nem okoskodni akartam.
márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%

11-es! Jöjjön be a jóslatod, mert milliókat nem keresek xD keresek épp csak nem találok xD ne önkéntes pszihomiho légy, mert bukta!


Uncsim is dettó ,mint a kérdező. Mindene is megvan aztán nem állja meg a helyét sehol! Neki csak le kellett rakni a seggét tanulni de az se ment!


Szóval az elméleted bukta

márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

" ne önkéntes pszihomiho légy, mert bukta!"


De hátha ehhez érzem affinitásom!


🤪🤪🤪🤪🤪

márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Legyél vállalkozó. Akkor te osztod be az idődet, mehetsz jobbra-balra, hülye ügyfeleket kidobhatod. Nekem ez bevált.
márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

És gondold el még vannak, akik gyereket is csinálnak:D


A legrosszabb, amikor tudod, hogy teljesen felesleges bent lenni, mert amit végzel kb fele idő lenne, így mennek el életek.

Demotiváló, azoknak jó csak, akiknek nem kell dolgozniuk, pl háztartásbelik.

márc. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A háztartásbeli is dolgozik, otthon. Szerinted a háztartásvezetés csupa móka és seggvakarás? Nem az, de azt legalább magának csinálja az ember, nem más parancsára.
márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg igaz, hogy a sok balfasz birka nyávog, hogy fáradt, minden baja van, nem volt kedve bemenni dolgozni. De ha megmondod, hogy utálsz dolgozni, mert a munka meg a rendszer szar, akkor egyből át akarják harapni a torkodat.
márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!