Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen orvosi alkalmasság...

Munkahelyen orvosi alkalmasságin el kell mondani ha valaki hangulatjavítót és nyugtatót szed? Származhat hátrány belőle?

Figyelt kérdés
márc. 22. 01:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, milyen munkakör. Íróasztal előtt ülve mindegy, de ha pl. balesetveszélyes a munka, jó reflexek kellenek, akkor el kell mondanod, mert ha valami történik, akkor bajban leszel. Duplán.
márc. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Myilatkozol, hogy nincs eltitkolt betegséged, és ha kiderül, azonnali hatállyal elbocsátható vagy. Erre az egy esetre nem vonatkozik az esélyegyenlőségi tv, hogy eü állapot miatt nem lehet hátrányosan megkülönböztetni.
márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Naná!
márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igen, egy kérdőíven rajta volt, pedig irodai melót végzek. De nem fog hátrányként érni, egy kolléganőmet konkrétan hibbantnak nyilvánították, ez nála családi, több generáción átívelő malőr, de gyógyszerekkel stabil. Alkalmazva van, ellátja a feladatát.
márc. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mondod el, adott esetben azonnali hatállyal kirúghatnak, az esetleges károkat pedig fizetheted.
márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Portás melonál mi a helyzet?
márc. 22. 07:36
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
MINDEN ESETBEN el kell mondani.
márc. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Én gyárban dolgozva azért kezdtem el xanaxot meg anafranilt szedni, mert a kollégák kiidegeltek. Nem szóltam róla egy szót sem. Aztán szerencsére beleesetem egy leépítésbe, így okafogyottá vált a szedés.

Bár az igaz, hogy az a könnyebnek kategorizálható gyári fizikai munka volt.

márc. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem kérdezik, nem kell külön, direkt szóba hozni. Az EESZT-ből úgyis látja, ami rá tartozik.
márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mondanám el
márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!